burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

YMZ Moda Örnek Alınması Gereken Bir Başarı

121

Türk  tekstil ve hazır giyim sektöründe 27 yılı geride bırakan YMZ Özmen Tekstil kadın ve çocuk giyiminde Avrupa’nın en büyüklerine İstanbul Avcılar tesisleri başta olmak üzere tamamı bayan çalışandan oluşan Şanlıurfa Bircek tesislerinden hazır giyim üretimi yapıyor.

Türkiye’nin, istihdamda ve ihracatta lokomotif sektörü olan tekstil ve hazır giyimde bir yandan fason üretim bir yandan markalaşma devam ediyor. YMZ Özmen Tekstil olarak yıllardır Avrupa’nın en önemli markalarına hazır giyim üretimi yapan YMZ Özmen Tekstil Sivas ve Sivaslı iş dünyasına hizmet veren firmaların, girişimcilerin ve sivil toplum kuruluşlarının daha etkin olabilmesi adına ”Sivas EN leri” ödül programına  ana sponsor olarak katkı sundu.

YMZ Özmen Tekstil ve YMZ MODA markasıyla bir çok projeye katkı sunan iş insanı Yılmaz ÖZMEN hazır giyim ve tekstil sektörüne 27 yıldır hizmet verdiklerini önceliklerinin doğa, çevre, kadın istihdamı ve eğitim olduğuna vurgu yaptığı Sivas EN leri ödül gecesinde girişimci iş insanlarının ödüllerinin takdiminide yaptı.

YOL BİR SÜREK BİNBİR PROJESİ

Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen ve 1000 sanatçının kesintisiz yayın yaptığı muhteşem bir projede tüm sanatçıların giymiş olduğu kostümler YMZ Özmen Tekstil tarafından üretilmiştir. Projeye vermiş olduğumuz desteklerden dolayı ise şirketimiz ödüle layık görülmüştür.

İMSİYAD STK DESTEK ÖDÜLÜ

İmranlı Sanayici İş Adaları Dernekler Federasyonu düzenlenen futbol turnuvasına vermiş olduğumuz desteklerden dolayı şirketimizi plaket ile ödüllendirmişlerdir.

ÇAĞDAŞ KADINLAR DERNEĞİ ÖDÜLÜ

YMZ Özmen Tekstil olarak Kadın Girişimciliğine vermiş olduğumuz destek ve kız öğrencilerin eğitimine vermiş olduğumuz katkılardan dolayı Çağdaş Kadınlar Derneği şirketimizi plaket ile ödüllendirmiştir.

İMRANLI KÜLTÜR VE SANAT FESTİVALİ İŞ DÜNYASI ÖDÜLÜ

İmranlı Belediye Başkanlığınca düzenlenen İmranlı Kültür ve Sanat Festivali İş Dünyası ve girişimcilik, festivale vermiş olduğumuz desteklerden dolayı İmranlı Belediyesi Plaket ile ödüllendirdi.

BASINDA KÜLTÜRÜN YANSIMALARI BAŞARIDA YILIN ENLERİ

Kültür Bakanlığı ve DBMD tarafından Çırağan Saray’da düzenlenen ”Başarıda Kültür’ün Yansımaları” ve Başarıda Yılın Enleri Ödülü

ULUSLARARASI AVRUPA KALİTE ÖDÜLÜ

Lob’in Turkey ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi tarafından düzenlenen programda Avrupa Kalite ödülü

ULUSLARARASI TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ

İstanbul Çırağan Sarayında her yıl 15 Mart tarihinde düzenlenen Uluslararası Tüketici Zirvesinde şirketimizin istihdama katkılarından dolayı Uluslararası Tüketici Kalite ödülü

ULUSLARARASI DOĞU ÖDÜLLERİ

Şanlıurfa’da düzenlenen Uluslararası Doğu Ödülleri Programında Avrupa’nın en iyi erkek giyim markası ödülü

SİVAS’IN EN’LERİ ÖDÜLLERİ

İstanbul Beşiktaş Süleyman Seba Kültür Merkezinde düzenlenen İş, Sanat ve Sivil Toplum Kuruluşlarının ödüllendirildiği gecede Sivas’ın En başarılı erkek giyim markası ödülü

YMZ ÖZMEN TEKSTİL ve YMZ MODA MARKASINI YAKINDAN TANIYALIM

YMZ Özmen Tekstil, 1996 yılında, Yılmaz ÖZMEN ve Gülağa ÖZMEN tarafından, Küçükçekmece – Sefaköy’de 50 metrekarelik bodrum katında, 6 dikiş makinesi ile “Özmen Tekstil” adıyla kurulmuştur. Çözüm ortaklarına sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sonucu, talebin yükselmesi, üretim kapasitesi ve makine sayısının artması ile dikimhane, ütü – paketleme, kalite kontrol, model hane, kesim departmanları faaliyete geçmiş, çeyrek asrı aşan tecrübesi ile çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.

Global markalarla yapmış olduğu üretim anlaşmaları, uluslararası kalite normlarına uygun, bağımsız denetim kurumları tarafından sertifikalandırılan üretim ağını, çağın ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayan, dinamik yönetim yaklaşımı ile faaliyetleri sürmektedir.

Tekstil sektöründeki 26. yılını, 400 kişiye istihdam sağlayan, 50’den fazla ülkeye ihracat yapan, toplumsal gelişme ve ekonomik kalkınma için kadın istihdamına önem veren kurumsal yapısı, İstanbul’ da yer alan üretim tesisi çalışanlarının %80’ i, Urfa’ da yer alan kurum personelinin tamamı kadın olmak üzere, faaliyetlerini kadın merkezli olarak sürdürmektedir.
Dünya hazır giyim sektöründe, kendi markasını yaratan ulusal marka olmak ve 35 yıllık marka yaratma fikrini hayata geçirmek için, 2020 yılında, “YMZ MODA” markası ile global marka olma çalışmaları başlamıştır.

Özel tasarımlar, ince detaylar, en uygun fiyat ve en iyi ürün mottosu ile “YMZ MODA” marka çalışmaları online satış platformları ve 1 mağaza ile devam etmektedir.

Etkinlik sonrası Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulunan YMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Yılmaz Özmen yaptığı açıklamada YMZ MODA olarak Sivas EN leri ödül gecesine ana sponsor olduklarını 27 yıldır üretim yaptıklarını, beş yıldırda marka çalışmaları yaptıklarını yüzde doğaya duyarlı, 97 pamuk olan ve sosyal sorumluluk projeleri ile birlikte yol aldıkları bir marka yaptıklarını, yıllardır markalara üretim yaptıklarını artık kendi markaları ilede üretim yapacaklarını Üreticiden & Tüketiciye hiç aracı olmadan, pamuk tarlasından, ipliğinden, kumaşından, kendi üretim yerlerinden üreterek satışa sunduğumuz YMZ diyoruz sözleriyle YMZ MODA markasına vurgu yaptı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku