burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği Lonca Medya İş Birliği Protokolü İmzalandı

149

BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği Lonca Medya arasında iş birliği protokolü imzalandı. BDU Uluslararası İş İnsanları ve Diplomatlar Birliği adına Musa Karademir, Nalan Özkan, Lonca Medya adına ise Nurhayat Varol ve Durbey Duran iş birliği protokolünü birlikte imzaladı.

BDU Uluslararası iş insanları ve diplomatlar birliği, Lonca Medya arasında imzalanan iş birliği protokolü ile Lonca Medya yayıncılık grubu BDU ”Medya Sponsoru” oldu.

BDU Uluslararası iş insanları ve diplomatlar birliği ile Lonca Medya arasında imzalanan iş birliği protokolü ile Lonca Medya BDU’nun yaptığı çalışmaları gündeme taşıyacak, sosyal medya ve dijital medya araçlarında yayınlayacaktır. Buna karşılık BDU yapacağı tüm ulusal ve uluslararası organizasyonlarda Lonca Medya logosu’nu medya sponsorları içerisinde gösterecektir. Ayrıca BDU ile Lonca Medya ortak projeler ve ticari girişimler, geliştirmeleri durumunda da birlikte hareket edeceklerdir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku