burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Vıvasan Ürünleri Tanıtım Lansmanı Yapıldı

244

Vıvasan ürünlerinin tanıtım lansmanı Beylikdüzü Sarissa Hotel’de gerçekleşti. Vıvasan ürünleri hakkında iş kadını Melek Dedeoğlu ve Dilara Mehtap Genç “Vıvasan Ürünleri” ile ilgili konuklara bilgilendirmede bulundular.

VIVASAN ürün çeşitliliğinin günden güne artmakta olduğuna ve en son teknolojiler kullanılarak tedavi kozmetiği ve sağlıklı beslenme alanındaki son bilimsel gelişmelerden faydalanılarak üretilen yüksek kaliteli insan sağlığı için faydalı doğla bitkisel ürünlerden, şifalı otlardan oluşan ürünler İsviçre kalitesiyle sunulmakta olduğuna vurgu yapılırken, katılan konuklar ise doğal bitkisel ürün pazarının günümüzde hızlı gelişen pazarlardan biri olduğuna dikkat çektiler.

Alp Dağlarının Şifalı Otları Beylikdüzü’nde Tanıtıldı

Alp Dağlarının şifalı otlarından faydalanılarak hazırlanan Vıvasan ürünleri tabiat, kirli olan çevrenin zararlı etkilerine maruz kalmamış, doğal özelliği bozulmamış, tazeliğini kaybetmemiş Alp Dağlarının temiz havası ve Alp derelerinin kristal görünümlü berrak suyu tüm saflığıyla şifalı özelliklerini ilk haliyle korumaktadır.

Tıbbi ve kozmetik ilaçlardan, sadece şifalı otlar insanın sağlık ve güzelliğini doğal, efektif ve zararsız bir şekilde yeniden canlandırır. Bu yüzden VIVASAN’ın temelinde bilimsel, uzun yıllar araştırılmış, farklı kültür ve uluslar tarafından kullanılmış şifalı bitkilerin uygulama reçeteleri bulunmaktadır. Ayrıca; doğal ürünler, sentetik ilaçlardan farklı olarak, yan etki yapmazlar. Bu, artık tüm dünyanın kabul ettiği bir konudur.

VIVASAN geniş ürün yelpazesi içinde Lut Gölünün tuzları ve minerallerini şifalı bitkilerle birleştirerek hazırlanmış özel ürünler de sunmaktadır.

Sağlık, Güzellik ve Mutluluk felsefesini ilke edinmiş olan şirketimiz VIVASAN, her geçen gün ürün yelpazesini genişletmekte, %100 doğal içerikli ürünleriyle Doğal Hayata Dönüş projesini desteklemektedir.

Çok uzun yıllara dayanan çalışmalarımızın sonucunda üretilen ve sizlere sunulan %100 doğal içerikli olan Vıvasan Ürünleri yaşam kalitenizin belirleyici unsuru olarak dikkat çekiyor.

VIVASAN, çağdaş yaşam kalitesine ulaşmak için çözümler üretir.%100 Doğal İçerik, %100 Doğal Ürünler Beylikdüzü Sarissa Hotel’de düzenlenen tanıtım lansmanına Beylikdüzü AK Parti İlçe başkanı Mustafa Günaydın ile birlikte çok sayıda iş adamı ve iş kadınıda katılım sağladı.

Vivasan Tarihçesi

VIVASAN International 1996 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Thomas Goettfried tarafından kuruldu. Goettfried, 1996 yılına kadar olan geçmişinde mühendislik çalışmalarını sürdürürken, 1996 yılında dünya çapında pazarlama konusuna başarılı bir geçiş yaptı.

Hedefi daha iyi bir yaşam kalitesine ulaşmaktı. Hayatını birleştirdiği sevgili eşi Gayana ile beraber şirketin temellerini “Sağlık, Güzellik ve Mutluluk” felsefesi üzerine bina etti. Kurduğu şirket ile; İsviçre’nin tabiat güzelliklerinden elde edilen üstün kaliteli ürünleri insanlarla tanıştırmaya başladı. Ürünler; bilimsel, uzun yıllar araştırılmış, farklı kültür ve uluslar tarafından kullanılmış şifalı bitkilerin uygulama reçetelerinden oluşuyordu. İnsanları, “Doğal Hayata Dönüş” projesi olarak adlandırdığı çalışmaya davet ediyordu. Doğallıktan “yaşam kalitenizin belirleyici unsuru” diye bahsediyordu. %100 Müşteri Memnuniyeti temel ilkesiyle çalışan Gettfrid, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen yenilikçi yaklaşımıyla sürekli değişimi ve gelişimi hedefledi. Ürettiği ürünlerin olmazsa olmazı %100 doğal içerikli kalite düzeyi yüksek ürünler olmalarıydı. Ürünler, doğal tabiatın yansımasını oluşturmalıydı; en az bu saflık kadar saf olmalıydı. Çünkü bu tabiat, kirli olan çevrenin zararlı etkilerine maruz kalmamış, doğal özelliği bozulmamıştı. Tazeliğini kaybetmemiş, tüm saflığıyla şifalı özelliklerini ilk haliyle korumaktaydı.

Gettfrid, tüm bunları planlarken insanların hayatına dokunmayı da ihmal etmiyordu. Mümkün olduğunca çok insanın kullanabileceği kadar basit bir yöntemle onların hayatında değişim yaratmayı hedefliyordu. Gettfrid, ileri görüşlü bir girişimci olarak organizasyonunu dünyanın 27 ülkesine taşıdı ve bu projesinde şu ana kadar yaklaşık bir milyon insanı pozitif olarak etkiledi.

“Başlangıçta bir hayaldi ve çıkış noktası sadece bir kişiydi… Hayaller düşünce olup eyleme dönüştüğünde, işin felsefesi ortaya çıkmıştı. Etrafımıza şöyle bir baktığımızda bir sürü insanın VIVASAN® çatısı altında birleştiğini, koskoca bir kitle hareketinin başlayacağını gördük. Kolay değildi ama ulaşılmaz da değildi…” diyor,

SADECE BİR HAYALDİ… AMA ŞİMDİLERDE “DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN BİR YAŞAM FELSEFESİ…”

Biz VIVASAN Ailesi olarak şunu görüyoruz: İnancımız, kendimize olan güvenimiz, eyleme geçmemiz, sürekli kendimizi geliştirmeye çalışmamız ve gayretlerimizle bu hayalimiz yavaş yavaş gerçekleşiyor. Biz bunu zevkle ve gururla izliyoruz. Ama bizler gibi düşünen sizler ve olumlu katkılarınız olmadan bugün olduğumuz hale gelmemiz asla mümkün olamazdı. On yılımızı geride bıraktık. Profesyonel tecrübelerle yolumuza devam ediyoruz. Şimdilerde Dünya’nın her yerinden aileler, yaşam kalitelerini artırmak için bizimle yeni bir yola “MERHABA” diyorlar. Büyüyorlar, gelişiyorlar ve değişiyorlar.

“Artık HAYALİM, GERÇEK! ARTIK HAYALİM DEĞİL, HAYALİMİZ…” diyor, Goettfried.

Her geçen gün doğal ürün yelpazesini genişleten VIVASAN’ın o saf doğallığının sizin de yaşamınıza girmesini temenni ederiz.

VIVASAN, çağdaş yaşam kalitesine ulaşmak için çözümler üretir…

Beylikdüzü Sarissa Hotel’de yapılan Vıvasan Ürünleri Tanıtım Lansmanı etkinliğini Dostlar Şifahanesi Melek Dedeoğlu ve Alternatif Tıp Dilara Mehtap Genç önderliğinde gerçekleşti.

Lonca Medya

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku