burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Solmazlar Yapı Lüleburgaz’da Lüks Life City Projesine Başlıyor

173

Tamamladığı lüks konsept projelerle üstün standartlarda yaşam alanları oluşturan Solmazlar Yapı Lüleburgaz’da Lüks Life City projesini başlatıyor.

Solmazlar Yapı 120 bağımsız daireden oluşan proje ile Lüleburgaz Şelale Evleri projesinden sonra Lüleburgaz’daki ikinci projesini Lüks Life City projesi ismiyle yapımına başlıyor.

Solmazlar Yapı tarafından İzmir Torbalı Mavi Şehir Evleri, Beylikdüzü Gürpınar Projesi, Beylikdüzü Kavaklı Kent Projeleri, Beylikdüzü Yaşam Vadisi Konakları, Küçükçekmece Halkalı Projesi, Lüleburgaz Şelale Evleri projelerini başarıyla tamamlamış, Beylikdüzü Marin City projesinin ise yapımına Beylikdüzü ilçesinde başlamıştır.

İnşaat sektöründe tecrübesi ile başarılı işlere imza atmaya devam eden Solmazlar Yapı gerçekleştirdiği yatırımlar ile yatırımcısına değer katan, sosyal alanlarıyla ve peyzaj düzenlemeleri, deprem yönetmeliğine uygun kaliteli inşaat teknikleriyle yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayları projelerinde bir araya getiriyor.

Solmazlar Yapı kuruluşu olan 2002 yılından bugüne ikibinin üzerinde konut üreterek ülke ekonomisine katkı sunmaktadır. İş insanı Nesim Solmaz’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı işletme Küçükçekmece Halkalı, Esenyurt, Beylikdüzü, İzmir Torbalı, İzmir Tire, Kırklareli Lüleburgaz bölgelerinde bir çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.solmazlaryapi.com.tr

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku