burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Mustafa Günaydın AK Parti İlçe Başkanı Oldu

406
İstanbul’da AK Parti’nin yeni İlçe Başkanları tek tek belli olmaya devam ediyor. İlçe Kongreleri hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. AK Parti’de sevilen isim, iş adamı ve siyasetçi Mustafa Günaydın Beylikdüzü İlçe kongresinde AK Parti’nin İlçe Başkan adayı oldu. İl Başkanı Bayram Şenocak sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada Mustafa Günaydın’ın yeni Beylikdüzü İlçe Başkanı olduğunu ilan etti.
İşte açıklamanın tamamı:
Genel Merkezimizle yapılan istişareler neticesinde, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla; Beylikdüzü İlçe Başkanlığımızın 4. Olağan Kongresinde Mustafa Günaydın İlçe Başkan Adayımız olarak belirlenmiştir. Hayırlı olsun.

Mustafa Günaydın

Mustafa Günaydın 1971 Trabzon Oflu olmasına rağmen İstanbul Bayrampaşa’da doğdu. Babası Abdullah Günaydın tarafından 1957 yılında kurulan ve bölgenin ilk tekstil firması olan Günaydın Giyim’i  genç yaşta teslim alıp çalışma hayatına başladı. 10 kişi çalışan sayısı ile almış olduğu tekstil firmasını yoğun çalışma temposu ve azimle  2001 krizine rağmen büyüyen bir şirket haline getirmiş ve şu an 200 kişilik çalışan sayısı ile erkek takım elbisede örnek gösterilen bir firma haline getirmiştir.

Tekstilde 200 çalışanı ile belirli bir kaliteyi yakaladıktan sonra inşaat sektöründeki gelişmeleri göz önünde bulundurarak bu alanda çalışma yapmaya başladı. İlk projesini Samsun Atakum’da gerçekleştirdi. Projenin tamamlanmasının ardında İstanbul’un çeşitli semtlerinde (Esenyurt, Beylikdüzü ve Sultangazi)  projeler yaptı. İnşaat sektöründe de varlığını, kararlılığını göstermeye başladı ve neticesinde sektörün önde gelen firmaları arasına kısa sürede girmeyi başardı. Üstün kalite hizmeti anlayışı içerisinde inşaat sektöründeki yatırımlarına büyük bir kararlılıkla devam etmekte ve istihdam sayısını arttırmaktadır.

Tekstil ve İnşaat sektöründe yakalamış olduğu üstün kalite hizmeti anlayışı ile büyümeye ve gelişmeye devam eden Mustafa GÜNAYDIN , yatırımlarını farklı alanlarda yaparak istihdam sağlama düşüncesi ile sağlık sektörüne yatırım yapma kararı aldı. Florya’da ve Bağcılarda hizmet veren MAYDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ile kendini geliştiren ve sektördeki teknolojiyi yakından takip eden üstün hizmet kalitesi anlayışı ile bu sektörde de ismini kısa zamanda duyurdu. Böylece Mustafa GÜNAYDIN  400″e ulaşan personel sayısı ve 500 ün üzerinde tedarikçi firma ile çalışarak ülkesine daha iyi hizmet verebilmek için yatırımlarına devam etmektedir.

Evli ve 3 çocuk babası olan Mustafa Günaydın, Beylikdüzü İlçe Başkanlığı 4. Olağan Kongresinde İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

Şirket Merkezi ve ikamet adresi olarak Beylikdüzü ilçesinde ikamet eden Mustafa Günaydın Sivil Toplum kuruluşları ile birlikte bir çok proje içerisindede yer alan bir isim, Beylikdüzü halkının yakından tanıdığı ve çok sevdiği Günaydın’ın AK Parti ilçe adayı gösterilmesi başarılı bir seçim olarak değerlendirildi.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku