burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Mehmet Murat Çalık İlçe Birincisini Ziyaret Etti.

170

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’nda ilçe birincisi olan Beylikdüzü Haldun Taner İlkokulu 2.sınıf öğrencisi Selen Yalçın’ı ziyaret etti. Aldığı dereceden dolayı minik Selen’i tebrik eden Başkan Çalık hediyeler vererek başarılarının devamını diledi.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, İstiklal Marşı’nın kabulünün 100.yılında Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İstiklal Marşı’nı Güzel Okuma Yarışması’nda ilçe birincisi olan Beylikdüzü Haldun Taner İlkokulu 2.sınıf öğrencisi Selen Yalçın’ı evinde ziyaret etti. Eşi Zehra Çalık’ın da eşlik ettiği ziyarette Selen’i başarısından dolayı tebrik eden Başkan Çalık, hediyeler takdim ederek daha nice başarılara imza atmasını diledi. Ailesi ziyaretten dolayı teşekkürlerini iletirken minik Selen İstiklal Marşı’nı coşkuyla bir kez daha okuyarak kendine hayran bıraktı.

 

“Başarılarının devamını diliyorum”

 

Geleceğe ışık tutan çocukların başarılarını gurur ve mutlulukla takip ettiklerini belirten Başkan Çalık, “Çocuklar bizim geleceğimiz ve aydınlık yarınlarımızdır. Beylikdüzü Belediyesi olarak çocukları her zaman önceliğimize koyarak proje ve hizmet üretmeye gayret ediyoruz. Bugün büyük bir heyecan ve coşkuyla İstiklal Marşı’nın on kıtasını en güzel şekilde okuyarak ilçemizde birinci olan Selen’i ziyaret edip tebrik etmek istedik. Dilerim daha nice güzel başarılara imza atar ve bizler de kendisini gururla takip ederiz. Beylikdüzü’nde çocuklarımızın yarınlarını desteklemek için ara vermeden üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku