burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

YMZ Moda En İyiler Arasında Yerini Aldı

261

Şanlıurfa’da ilk kez düzenlenen “2021 Uluslararası Doğu Ödülleri” sahiplerini buldu.

Şanlıurfa’da ilk kez düzenlenen “2021 Uluslararası Doğu Ödülleri” töreninde bir araya gelen ünlü sanatçılar, performanslarıyla geceyi renklendirdi. Sanat, iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin buluştuğu gecede ödüller sahiplerine verildi.

YMZ Moda En İyi Erkek Marka Ödülünü Aldı

İstanbul ve Şanlıurfa’da dünyaca ünlü bir çok markaya hazır giyim markası üretimi yapan İstanbul’daki çalışanlarının %80’i kadın çalışandan, Şanlıurfa’daki çalışanlarının tamamı kadınlardan oluşan ve tekstil sektöründe 26 yılı geride bırakan YMZ Özmen Tekstil Erkek giyim markası olan YMZ MODA ile uluslararası doğu ödülüne layık görüldü.

Avrupanın En Başarılı Giyim Markası

Avrupa’nın en başarılı giyim markası ödülünü alan YMZ Moda adına YMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Yılmaz Özmen aldı. Özmen yapmış olduğu konuşmasında ”Urfa benim ikinci memleketim. Bir Sivaslı olarak Urfa’da tamamı kadın olan bir tekstil firması çalıştırıyoruz. Bu geceyi düzenleyen, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ben bu ödülü emek veren,  bizi eğiten, üreten, yönlendiren kadınlar adına alıyorum” dedi.

2021 Uluslararası doğu ödül törenine katılan bir çok sanatçınında sahne aldığı gece yoğun ilgi gördü.

Lonca Medya

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku