burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Masal Atölyesinde Keyifli Dakikalar

246

BEYLİKDÜZÜ’NDE YAZ AKŞAMLARI MASAL TADINDA

MASALSEVER ÇOCUKLAR YAŞAM VADİSİ’NDE BULUŞUYOR

MASAL ATÖLYESİNDE KEYİFLİ DAKİKALAR

Beylikdüzü Belediyesi, Yaşam Vadisi’nde düzenlediği Masal Atölyesi ile çocukları masalların büyülü dünyasında tatlı bir yolculuğa çıkarıyor. Masalsever çocukları Yaşam Vadisi’nde buluşturan Masal Atölyesi hem çocuklara hem de ailelerine keyifli dakikalar yaşatıyor. 

Beylikdüzü Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün çocukların hayal kurma becerisini arttırmak ve çocuklara kitap okumayı sevdirebilmek amacıyla Yaşam Vadisi Sanatla Yaşam Atölyeleri alanında düzenlediği Masal Atölyesi devam ediyor. Çocukların eğlenirken öğrendiği atölyeye hem çocuklar hem de aileleri büyük ilgi gösteriyor.

Otuz Dakikalık Masal Keyfi

Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından Yaşam Vadisi’nde hayata geçirilen Masal Atölyesi, Sanatla Yaşam Atölyeleri alanında, her akşam saat 20.00’da başlıyor. Yaklaşık otuz dakika süren ve 2 günde bir farklı bir masalın anlatıldığı Masal Atölyesi’nde; Dünya masallarının en güzel örnekleri, tiyatro oyuncularının performansıyla Yaşam Vadisi’nde hayat buluyor. Her yaştan çocuğun katılabildiği Masal Atölyesi’nden çocuklar, yüzlerinde kocaman bir gülümseme ile ayrılıyor.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku