burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Lonca Medya’ya Uluslararası Tüketici Zirvesi’nden Ödül

64

İstanbul, 8 Mayıs 2023 – Lob’in International, 36. Uluslararası Tüketici Zirvesi’ni Beşiktaş Swissotel’de başarıyla düzenledi. Zirveye, dünyanın önde gelen tüketici markalarının temsilcileri ve uzmanları katıldı.

Zirve kapsamında, tüketici endüstrisi alanında en başarılı şirketlere verilen ödüller de sahiplerini buldu. Bu yılın ödül töreninde, Lonca Medya “Hayata Değer Katan Medya Şirketi” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Lonca Medya, son yıllarda tüketici medya sektöründe yaptığı yenilikler ve kaliteli hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren bir şirket haline gelmişti. Bu ödül, şirketin başarısını bir kez daha tescil ederken, Lonca Medya’nın hedeflerini daha da yükselttiği görüldü.

Ödül töreninde Lonca Medya adına konuşan Nergis Yenidoğdu , “Bu ödül, Lonca Medya ailesi olarak yaptığımız çalışmaların takdir edilmesi için bize büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Tüketici medyası sektöründe lider olma hedefimiz doğrultusunda, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Lob’in International’ın düzenlediği 36. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde verilen ödüller, tüketici endüstrisindeki başarılı şirketlere yönelik bir teşvik niteliği taşıyor. Bu yılki ödül töreninde, Lonca Medya gibi birçok başarılı şirket, sektördeki başarısını bir kez daha kanıtlama fırsatı buldu.

Lonca Medya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku