burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmranlı Belediyesine Kardeş Belediye Oldu

304

İBB İmranlı Belediyesi ile Kardeş Belediye Oldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Sivas İmranlı Belediyesi ile kardeş belediye oldu. İmranlı Belediyesi; Ataşehir Belediyesi, Maltepe Belediyesi, Rize Fındıklı Belediyesi ile kardeş belediye olduğunu açıklamıştı. Kardeş Belediye sayısının çoğalmasında ve İmranlı’nın tanıtımında büyük emeği geçen Sivas İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı’nın kaderini değiştirecek projelerin hayata geçmesinde büyük çaba sarf ediyor. İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı’yı markalaştırma projeleri ile birlikte kardeş belediye sayısını arttırarak İmranlı Belediyesi’nin sosyal ağını güçlendiriyor.

İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl İstanbul Büyükşehir Belediyesinin kardeş belediye olması dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

İMRANLI BELEDİYESİ’nin kardeş Belediyeyesi İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ olarak belirlendi.

Genel Merkezin planlamış olduğu kardeş belediyeler çalışması sonucunda bizi bu onura layık gören başta
Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn Seyit Torun başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler ediyoruz.
Fakat birkaç cümle söylemeden geçemiyeceğim.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi her belediyeye kardeş davranmak ve destek vermek konumundadır.
Her Belediye orayı kardeşi abisi görme hakkına sahiptir. Ekrem Başkan da zaten bu kişilikte ve herkesi kucaklamaya çalışan bir yapıdadır.
Biz zaten kardeşiz. Geçmişe dayanan bir yakınlık var. Bize zaten her yerde destek olacaklarını söylemişlerdi.
Eksik olmasınlar.
Bilinmesini isterim ki biz bu yazıyı fırsat veya avantaj olarak kabul edip başka belediyelerin önüne geçmeye çalışmayacak ve diyaloğumuza herkes kadar kardeşlik saygısıyla ve sevgisiyle devam edeceğiz.

Selam ve Sevgilerle
Murat Açıl
İmranlı Belediye Başkanı

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku