burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beylikdüzü Spor Yönetim Kurulu Toplantısını Gerçekleştirdi

171

Beylikdüzü Spor Klübü yönetim kurulu toplantısına Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ta katılım sağladı. Beylikdüzü Spor Klübü Kavaklı sosyal tesislerinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda yeni sezon öncesi neler yapılacağı ve ileriye dönük yatırımların nasıl olacağı ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Beylikdüzü Spor Klübü Başkanı Metin Aydın, başkan yardımcısı Burçin Sivri, klüp asbaşkanı Firdevs Afrın yeni sezonda yapılacak olan projeleri gerçekleştirebilmek adına ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını, semtimizin tüm çocukları ve gençleri için spor’a teşviğin önemine, gelecek nesillerinde bugün atılacak adımların devamının getirilmesi için bu yola baş koyduklarını ifade ettiler.

Beylikdüzü Spor Klübü yöneticileri ile bir araya gelen Beylikdüzü Belediye başkanı ve klüp yöneticileri daha sonra yeşil sahada objektiflere gülümsediler.

Lonca Medya

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku