burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Ahmet Selçuk İlkan İçimizi Isıttı

679

Unutulmayan Şarkılar ve Şiirleri İle Beylikdüzü’nü Isıttı!

Hatay’dan Trabzon’a, Edirne’den Kars’a 7 BÖLGE 7 LEZZET Festivali’nin Beylikdüzü Eski Pazaryeri’nde Hatay Lezzetleri etkinliklerinin ilk gününde sahne alan ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan ve ekibi havanın çok soğuk olmasına rağmen kendisini izlemeye gelenlere güzel bir gece yaşattı.

Ahmet Selçuk İlkan Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen 7 Bölge 7 Renk Hatay Günlerinde Sahne Aldı.

Eğlenceli yarışmalarında olduğu etkinlik alanında kurulan çadırlarda Hatay’dan Trabzon’a, Edirne’den Kars’a 7 bölge 7 lezzet festivali 24 Kasım tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Hatiab Başkanı İbrahim Güder yapmış olduğu konuşmasında ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan ve etkinliklere katılanlar ve  katkı sunan yönetim kuruluna teşekkür ederken, bir teşekkürde Beylikdüzü Belediyesine yaptı.

Ahmet Selçuk İlkan’ın seslendirdiği bir birinden güzel şiirlerine orkestrasıda müzikleri ile eşlik etti. Ünlü sanatçı şiirlerini eserlerini seslendiren sanatçıların isimleri ile birlikte tekrarlayarak kendisine eşlik eden izleyiciler ile birlikte halkın dilinden düşmeyen eserlerini seslendirdi.

Ya senle ya sensiz, Gözler kalbin aynasıdır. Ayrılıkların kolyesi, Anılar, Bir Gülü Sevdim, Ben Ne İnsanlar Gördüm, İllede Roman Olsun, Liselim, Mastika, Ayten gibi bir çok eserini şiirleri ile birlikte seslendiren sanatçıya zaman zaman seyircilerde eşlik etti.

Haitab Başkanı İbrahim Güder program sonrasında sanatçı Ahmet Selçuk İlkan’a teşekkürlerini ifade ederken, herkesi 24 Kasım tarihine kadar devam edecek etkinliklere davet etti.

Çok soğuk bir hava olmasına rağmen ünlü sanatçı Ahmet Selçuk İlkan’ı dinlemeye gelenler sanatçı ile fotoğraf çektirdiler ve sanatçının şarkıları ve şiirlerine eşlik ettiler.

Sanatçıyı dinleyenler arasında Fuzul Ev Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Eyüp Akbal’da vardı. Sanatçının eserlerinede eşlik eden Akbal program sonrasında ise sanatçı ile ilgili düşüncelerini paylaşırken, 7 Bölge 7 Renk etkinliğine Beylikdüzü halkını davet etti.

7 Bölge 7 Renk etkinliğinde düzenlenen yarışmalarda birinci olanlara ise meşhur Hatay Künefesi ikramında bulunuldu.

Etkinliği izleyenler arasında Lonca Medya (Beylikduzu.com.tr ve Beylikduzu.tv) Yönetim Kurulu Başkanımız Nurhayat Varol’da program sonrasında sanatçıya teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Lonca Medya

Beylikduzu.com.tr

 

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku