burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Demir Country Projesi

472

Beylikdüzü’nün İlk Açık AVM’si

Beylikdüzü’nün ilk Açık AVM’si Demir Country’nin size sunduğu en önemli ayrıcalıklardan biri. Üstelik Türkiye’de bir benzeri de yok. Nevizade ve Galata konseptli cadde ve sokakları, dünyaca ünlü alışveriş markaları, keyifli zamanları yaşam alanlarınızın hemen yanıbaşında geçirmenizi sağlayacak restoranları ile Country AVM sizi büyülü bir hayata davet ediyor. Beylikdüzü’nün yeni meydanı yani yeni buluşma noktası Country AVM’nin konseptli sokaklarına bakan evlerden birinin sahip olarak kendinizi özel hissedeceksiniz.

Marina Ayaklarınızın Altında Olacak!

Konumu ile yaşamın tam da ortasında yer alacak olan Demir Country projesi “Beylikdüzü’nün Kalbi” olan Yakuplu’da, West İstanbul Marina’ya yalnızca 5 dakika uzaklıkta yükseliyor. E-5 ve E-6 Karayoları’na 5 Dakika Metrobüs ve Metro’ya 5 Dakika İstanbul Havalimanı’na 20 Dakika mesafede yer alan proje aynı zamanda Beylikdüzünün ilk açık AVM’si olarakta öne çıkıyor.

Sizi Beyoğlu’nda Yaşatacak Proje: Demir Country!

“Yakuplu’nun İncisi” olacak Demir Country projesi 2+1, 3+1 ve 4,5+1 tipindeki daireleri ve 40 villadan oluşan yaşam seçenekleri ile ailenize üst düzey bir yaşamın kapılarını açıyor. Özel mimarisi, açık AVM’si, Galata ve İstiklal-Taksim konseptli sokaklarıyla sizi rüya gibi bir Beyoğlu atmosferine davet eden Demir Country projesinde, bölgenin tüm ihtiyaçlarını tek yerden karşılayacak bir mimari anlayış hakim.

Demir Çağı’nın en büyük farklılıklarından biri de A+ Sosyal Yaşam alanları. Öyle ki daha önce eşini görmediğiniz sıra dışı peyzaj alanları, 2 adet büyük 2 adet çocuk yüzme havuzu ve dinlenme alanları ile tatil adeta ayağınıza geliyor. Peyzaj alanlarındaki yürüme ve bisiklet yolları, görsel havuzların üzerinde bulunan bungolaw’ları ile Country Meydan’da siz ve sevdikleriniz bambaşka bir deneyim yaşayacak. 1.000 m2 kapalı sosyal tesisinde yer alan; kadın, erkek ve çocuk yüzme havuzları ile havalar kötüyken bile havuz keyfini sürebileceksiniz. Country Club Spa & Wellness Center’da ise hem huzur hem de sakinlik bulacak, hayatın tüm stresinden uzakta hissedeceksiniz.

Demir Çağını Başlatan Mimari

Beylikdüzü’nde yapılacak projemiz 44,426 m2 arazi üzerine konumlanan Demir Country 9 blok 1160 daire ve 112 adet ticari birimden oluşmaktadır. Beylikdüzü’nün en gözde bölgesi Yakuplu’da yükselen Demir Country, benzersiz mimarisi, Açık AVM’si, tatil köyü konseptli sosyal alanları, restoranları, Nevizade, Galata ve Pera konsepti sokakları ile yepyeni bir çağ başlatıyor, Beylikdüzü’nün ilk yaşam ve alışveriş konseptli projesi hayata geçiyor.

Demir Country’de Nevizade Caddesi manzarasına sahip evinizin balkonunda çayınızı yudumlayabilir, Açık AVM’sinde kendiniz ve sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. İşinize gitmeden Galata’da bir çay bir simit ile birlikte deniz kokusunu içinize çekebilirsiniz. Cuma akşamı dostlarınızla Açık AVM’mizin restoranlarında derin sohbetlere dalarken, hafta sonu tam 1.000 metrekarelik kapalı spor ve sağlık merkezinde haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. 44.000 M2 gibi devasa bir alana kurulan Demir Country’de 3 blok ile 6 blok farlı mimari yaklaşıma sahip. Bu iki blok grubunun arasından geçen ve Açık AVM’nin ana aksı olan Nevizade’yi caddesini oluşturan farklı mimari yaklaşım ile kendinizi dünyaca ünlü markaların vitrinlerini seyrederken bulacaksınız. Galata ve Pera sokaklarında yer alan bölgenin en şık restoranlarında kendinizi İstanbul’un merkezinde hissedeceksiniz. Unutmadan; denize bu kadar yakın olmanın keyfini sürün, deniz havasını içinize çekin diye tüm evlerimizin tüm odalarına sürekli balkon koymayı ihmal etmedik.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku