burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

YMZ Moda Çalışan Emekçi Kadınlar Günü Etkinliği Düzenledi

129

YMZ Özmen Tekstil & YMZ Moda yönetim kurulu başkanı iş insanı Yılmaz Özmen her yıl olduğu gibi bu yılda ”8 Mart Dünya Emekçi Çalışan Kadınlar Günü” dolayısı ile şirket merkezi olan İstanbul Avcılar ilçesinde “Kadınlar Günü” Etkinliği düzenledi.

YMZ Özmen Tekstil tarafından düzenlenen “8 Mart Dünya Emekçi Çalışan Kadınlar Günü” etkinliğine Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli, Sivas Konfederasyonu (SİVKON) başkanı iş insanı Metin Yarım ve yönetim kurulu üyeleri Sivas İmranlı Dernekler Federasyonu (SİMDEF) başkanı Av.Murat Yıldırım, Ulaş Dernekler Federasyonu başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cenan Can Erkuş, SilivriSpor Kulübü başkanı Halil Şahin, Türk Halk Müziği sanatçısı Özgür Akdemir ve basın mensupları ile birlikte işletme çalışanları katılım sağladılar. Mesai öncesi hazırlıklarını tamamlayan iş insanı Yılmaz Özmen & Gülağa Özmen ve katılımcılar çalışanları karanfil ve hediyeler ile birlikte karşılayarak bu anlamlı günün anısına kadınların gününü kutladılar.

YMZ ÖZMEN TEKSTİL & YMZ MODA’dan MESAİ ÖNCESİ KARŞILAMA

 

YMZ Özmen Tekstil & YMZ Moda işletmecisi Yılmaz Özmen ve beraberindekiler mesai saati öncesi 8 Mart Dünya Çalışan Kadınlar Günü dolayısı ile çalışan kadınları kabıda karşıladı.

Lonca Medya mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan iş insanı Yılmaz Özmen yaptığı konuşmasında katılım sağlayanlara sabahın erken saatinde karanfil ve hediyelerle çalışanlarımızı karşıladık, emekçi kadınlar gününü kutladık, dünyada kadınlar her noktada en önde olacaklardır. Bizi kırmayarak katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum dedi.

AVCILAR BELEDİYE BAŞKANI AV.TURAN HANÇERLİ

BİZİM İÇİN HEYECAN VERİCİ BİR GÜNE BAŞLANGIÇ

 

8 Mart Kadın Erkek Eşitliğinin, kadınların yaşama daha etkin ve aktif katılmasının mücadele günü olarak kutlanıyor. Sabahın erken saatinde işe gelen kadınları çiçekler ve hediyelerle karşıladık. Bu nazik davetleri nedeniyle işletme sahiplerini kutladığını belirten Hançerli bizim içinde heyecan verici bir güne başlangıçtı dedi.

SİVKON BAŞKANI METİN YARIM

BİR İLKE İMZA ATTIK ÇALIŞANLARI KAPIDA KARŞILADIK

 

Sivas Konfederasyonu olarak bir ilke imza attıklarını belirten Metin Yarım fabrikada işe gelen kadınları karşıladıklarını belirtti. Organizasyona katılanlara da ayrıca teşekkürlerini ifade etti. Bir kutlama olmadığını acı bir olay olduğunu ama dünyada emekçi kadınlar günü olarak algılandığını, yönetim olarak bir ilke yaparak çalışan kadınları karşıladıklarını ve kadınların değerinin bilinmesi gerekliliğine değindi.

 

SİMDEF BAŞKANI AV.MURAT YILDIRIM

DÜNYADAKİ HER ŞEY KADININ ESERİDİR

YMZ Özmen tekstil sahiplerine teşekkür eden Yıldırım, Kadın evdeki kilim deseninden, önümüze gelen bir çorbada, tarladaki emekte, arkamızda okunan duada kadın emeği vardır. Kadın hayatın her alanında vardır. Kadını her anlamda ön planda tutmalıyız. Dünyadaki her şey kadının eseridir sözleriyle çalışan kadınlar gününü kutladı.

 

Sivas Konfederasyonu Kadın Kolları Başkanı Şenay Toprak ise yapmış olduğu konuşmasında haklarından asla vaz geçmeyen, her anlamda ekonomiye katkıda bulunan, ailelerinin geçinmelerini sağlamak isteyen, Ymz Özmen Tekstil’in kadınlarını kapıda karşılamak istediklerini ifade etti.

Sabahın erken saatinde YMZ Özmen Tekstil çalışanları karanfil ve hediyelerle karşıladılar

 

Ulaş Dernekler Federasyonu başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cenan Can Erkuş ise yaptığı konuşmasında emeğin ne kadar kutsal olduğu, emeğin sömürülmemesi gerekliliğine, kadın istihdamının ne kadar önemli olduğunu, kadın mücadelesinin ne kadar önemli olduğunun farkında olunması gerektiğini, kadına iş yerlerinde fırsat verilip ona fırsat verilmesi gerekliliğine vurgu yaptı.

YMZ Özmen Tekstil çalışanları ile bir araya gelen başkanlar daha sonra işletme sahipleri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldiler.

Haber: Lonca Medya

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku