burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Yılın Genç Kadın Girişimci Ödülü Arap Makyaj Dünyasına Verildi

743

Yılın Genç Kadın Girişimci Ödülü Arap Makyaj Dünyası

Çırağan Saray’da Kültür Bakanlığı Katkılarıyla düzenlenen Dünya Basın Mensupları Derneği 9.Kuruluş yıl dönümü etkinliğinde Yılın Kadın Girişimcisi Ödülünü Arap Makyaj Dünyası adına iş kadını Rabia Akyel aldı.

Sanat, sivil toplum, siyaset, bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı gece kokteyl ile başlayarak halk bilimci, sanatçı ve tasarımcılar tarafından yapılan ”Motif Motif Kültür Tasarım Çalışması” videosu ile birlikte izleyicilere tanıtıldı. İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri tarafından ”Motif Motif Kültür Tasarım Çalışması” kısa film ve proje tanıtım filmi gerçekleşti. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım öğrencileri ”GencİZ, BirİZ, EserimİZ, KöklerimİZ” Karma Koleksiyon Defilesi sonrasında Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) 9.Kuruluş Yıldönümü ve ödül gecesinde daha önce alanında belirlenen kurum, kuruluş ve başarıları girişimcilere ödülleri takdim edildi.

Merkezi Avcılar E-5 Yan yol üzerinde olan Arap Makyaj Dünyası Çırağan Saray’da düzenlenen Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın ”En” leri ödül töreninde ”Kadın Girişimcilik” ödülünü aldı.”

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından düzenlenen geceye sanat, siyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.

beylikduzu.tv

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku