burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Usveri Eğitim’den İyi Bir Kariyer İçin Kamp Zamanı

141

Usveri Eğitimden Ücretsiz 80 Saatlik Kamp

Merkezi Beylikdüzü ilçesinde bulunan Usveri Eğitim yeni dönemde öğrencileri kampa bekliyor. 5-8 kişilik vip sınıflarda 80 saatlik 12 gün sürecek kampa tüm öğrenciler ücretsiz katılabilecek!

Usveri Eğitim Kurumundan yapılan açıklama

İyi bir kariyerin, kaliteli bir yaşamın temelinde kaliteli bir eğitim yatmaktadır. Usveri Eğitim Kurumları olarak geleneksel eğitim metotlarının dışında; modern, farklı, yenilikçi bir anlayışla eğitime ışık tutuyoruz.

26-27 Haziran’da YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) sonrası yeni dönemde öğrencilerin geleceklerine bu vizyonla ışık tutmaya devam edeceğiz.

 

Usveri Eğitim Kurumu Yeni Dönemde Öğrencileri Kampa Bekliyor!

5-8 Kişilik VIP sınıflarda hızlandırılmış 80 saatlik ve 12 gün sürecek TYT kampında hem motivasyon aşılıyor hem de tatilde verimli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. 28 Haziran -10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan bu 12 günlük kampa tüm öğrenciler ÜCRETSİZ katılım sağlayabilir !

Kampın amacı öğrencilerin motivasyonunu arttırmak, yaz tatilinde hem eğlenceli hem öğretici aktiviteler gerçekleştirmek, TYT sınavındaki önemli konulara ağırlık vermektir.

 

Kamp:

Hafta içi 09.30 – 18.00 saatleri arasında uzman öğretmen eşliğinde Ders+Soru Çözümü yapılacaktır.

Uzman öğretmenler tarafından, branş dersleri hakkında bilgi verilecektir.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık hizmeti ile öğrencinin kendisini tanıması için çalışmalar yapılacaktır.

Cumartesi günü TYT denemesi yapılarak öğrencilerin seviye tespiti ve bu tespit sonucunda istediği başarıya ulaşabilmesi için bire bir görüşmeler ile deneme analizi gerçekleştirilecektir.

Usveri Eğitim

Adnan Kahveci Mah. Hatay Cad. No: 19/2 Beykent – Beylikdüzü / İSTANBUL

Tel: 0212 807 0 638 – E-Mail: bilgi@usveri.com

USVERİ EĞİTİM

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku