burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Ümit Ünal Görevi Bırakıyor!

366

İstanbul Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yüksek Mimar Ümit Ünal 15 Kasım itibariyle görevinden ayrılacağını duyurdu.

KENDİ İSTEĞİYLE GÖREVİ BIRAKIYOR

İstanbul Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yüksek Mimar Ümit Ünal, 15 Kasım itibariyle görevinden ayrılacağını duyurdu. 23 Ekim 2020 Cuma 15:02 İstanbul Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yüksek Mimar Ümit Ünal, 15 Kasım itibariyle görevinden ayrılacağını duyurdu.  2017 yılından bu yana, İstanbul Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü görevini yürüten Ünal, görevini kendi isteğiyle bırakacağını bildirdi. Yaptığı yazılı açıklamada “Emaneti gönül huzuru, yüz akıyla ve şükürle teslim etme vakti geldi” diyen Ünal, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı Faruk Özlü’nün daveti üzerine kabul ettiği il müdürlüğü görevini 3 yıldır vekaleten yürüttüğünü belirtti.

ÇOK GÜZEL İŞLER YAPTIK

İstanbul’daki çalışma arkadaşlarıyla birlikte sanayiciler ve İSO,İTO, TSE, OSB, İSKA, KOSGEB, TÜBİTAK, TÜRKPATENT gibi meslek odalarıyla çok güzel işler yaptıklarını kaydeden Ünal, “İstanbul Sanayi ve Teknoloji il Müdürlüğü görevini daha önce yaptığım görevler gibi büyük bir gayret, samimiyet ve sadakatle yürütmeye çalıştım. Teknoloji odaklı sanayi hamlesi kapsamında Ar-Ge merkezi sayılarımızın, tasarım merkezi sayılarımızın ve yüksek teknoloji ürün çıktılarının hamdolsun İstanbul’da artmasına katkı verdik” dedi.

ÜÇ YILLIK ÇALIŞMA SÜRECİ

Ümit Ünal, üç yıllık çalışma sürecinde kendisine destek veren Ünal, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakanı Faruk Özlü’ye, Ünal, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a, İstanbul Eski Valisi Vasip Şahin ‘e veİstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Hasan Büyükdede, Çetin Ali Dönmez, M.Fatih Kacır’a ve bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirtti.

BELEDİYE KÖKENLİ

1968’de Sivas’ta doğan Ümit Ünal, Trakya Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde lisans, Sabahattin Zaim Üniversitesi Mimarlık ABD’da yüksek lisans eğitimi aldı. Sultanbeyli Belediyesi İmar Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İmar ve Planlama Müdürlüğü, İstanbul İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerinin ardından, 2017 yılında İstanbul Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü görevine getirildi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku