burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Uluslararası Tüketici Zirvesi’ne Geri Sayım

Uluslararası Tüketici Zirvesi’ne Geri Sayım

390

İş dünyasının tüketiciye karşı sorumluluklarının ve tüketici beklentilerinin gündemine dair konuların ele alınacağı Uluslararası Tüketici Zirvesi’nin 33’üncüsü, 15 Mart’ta Çırağan Palace Kempinski’de yapılacak.

 

Bu yıl 33’üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde tüketicinin yerelden globale doğru giden tüketim eğilimleri, marka yönetimi, global marka olma yolunda sosyal medya ve yeni trend tüketici konuları ele alınacak. Zirvede, tüketici kültürünün yaygınlaştırılması ve kalitenin yükseltilmesi için çalışma yapan markalar, gelişimlerini, hedeflerini ve tecrübelerini katılımcılara aktaracak. Saat 14.00’te Lobin International Başkanı Fahri Ustaoğlu’nun açılışıyla başlayacak olan ve 3 oturum şeklinde düzenlenecek olan 33. Uluslararası Tüketici Zirvesi’nde İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İstanbul Yeni yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İlhan Yaşar Hacısalihoğlu, Viyana Eyalet Sağlık Bakanlığı BM Dünya Sağlık Örgütü Temsilcisi Safiye Usul, akademisyenler, yazarlar, YouTuber içerik üreticileri ve sosyal medya fenomenleri dinleyicilerle buluşacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku