burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Türk Kızılayı Beylikdüzü Şubesinden Anlamlı Bayramlaşma

371

Türk Kızılayı Beylikdüzü Şubesi ramazan ayı ve ”pandemi” sürecinde Beylikdüzü ilçesinde gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları ile dikkat çekti.

TÜRK KIZILAYI BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİNDEN ANLAMLI BAYRAMLAŞMA

Atilla Kırali’ın Şube Başkanlığını yaptığı, Günaydın Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mustafa Günaydın’ın Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Türk Kızılayı Beylikdüzü Şubesi, Beylikdüzü’nde hayırseverlerin vermiş olduğu gıda kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak Ramazan Bayramı’nda anlamlı bir bayramlaşma gerçekleştirdi.

KİMSESİZLERİN KİMSESİ ”TÜRK KIZILAYI” BEYLİKDÜZÜ ŞUBESİ

Ramazan ayı boyunca bütün günü dolu dolu geçirdiği ve hayır yolunda yardımseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi gören Türk Kızılayı Beylikdüzü Şubesi, Şube Başkanı Atilla Kırali ve hayırseverlerin öncülüğüyle gönüllere dokunmaya devam ediyor. Anneler gününde anneleri ve ihtiyaç sahiplerini ziyaret eden Türk Kızılayı Beylikdüzü Şubesi, Ramazan ayı dolayısıyla pide dağıtarak ilçe sakinlerinin takdirini toplamayı başarmıştı. Kızılay Beylikdüzü Şube Başkanı Atilla Kırali ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kemal Sırdaş ile İş Adamı Mustafa Günaydın , pandemi dolayısıyla sokağa çıkma yasağı yaşadığımız Ramazan Bayramı’nda gönüllere dokunmak için Beylikdüzü ilçesindeki bütün mahallerde ihtiyaç sahiplerini ve 65 yaş üstü büyüklerimizi ziyaret ederek bayramın ruhunu yaşattılar.

Türk Kızılayı Beylikdüzü Şubesi’nin Yönetim Kurulu Üyesi olan İş Adamı Mustafa Günaydın; Ramazan ayı boyunca ve sonrasında birçok faaliyet yaptıklarını ve yapacaklarını belirterek Türk Kızılayı’na bağış çağrısında bulundu.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku