burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Sünnet Olan 270 Çocuk ve Ailesi Kahvaltıda Buluştu

219

Beylikdüzü Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 270 çocuğun ailesi, Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltılı organizasyonda bir araya geldi. Belediye olarak vatandaşların ihtiyaç duydukları her alanda onların yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık; “Geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımızın umarım bundan böyle daha güzel günlerine aileleriyle birlikte bizler de eşlik ederiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi ailelerin maddi, manevi tüm ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda vatandaşların yanında olan Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, sosyal inceleme sonucu belirlediği 270 ailenin çocuklarını sünnet ettirdi. Müdürlük tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen “Sünnet Kahvaltısı Organizasyonu” Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde düzenlendi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, sürece katkı sunan sağlık kuruluşlarının temsilcileri ve sünnet edilen çocukların aileleri ile birlikte toplamda 850 kişinin katıldığı program Kuran Tilaveti ile başladı.

 

Çalık: Belediye olarak ihtiyaç duyulan alanda vatandaşlarımızın yanındayız

 

Belediye olarak vatandaşların ihtiyaç duydukları her alanda onların yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirten Mehmet Murat Çalık; “Sosyal belediyeciliğin gereği olan her noktada sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımızın umarım bundan böyle daha güzel günlerine aileleriyle birlikte bizler de eşlik ederiz. Biz Beylikdüzü’nde her zaman değişimin dönüşümün ve farklılığın olduğu bir anlayışla yolumuza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. Yeni eğitim öğretim yılında da çocuklara başarılar dileyen ve Beylikdüzü Belediyesi olarak ilçedeki okulların tadilat işlemlerinin tamamlanmak üzere olduğunu müjdeleyen Çalık, program sonunda çocuklara satranç takımı hediye etti ve sağlık kuruluşlarının temsilcilerine çiçek, plaket takdiminde bulundu.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku