burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Şubat’ta Beylikdüzü’nde Yıldızlar Geçidi

Şubat’ta Beylikdüzü’nde Yıldızlar Geçidi

194

ŞUBAT’TA BEYLİKDÜZÜ’NDE YILDIZLAR GEÇİDİ

 

BEYLİKDÜZÜ’NDE ŞUBAT, SANATLA ISINACAK

 

BAKSM ŞUBAT PROGRAMI DOPDOLU

 

 

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) Şubat ayında, tiyatro ve müzik dünyasının yıldızlarını Beylikdüzü’nde ağrlayacak. Sanatseverler, Beylikdüzü Belediyesi’nin hazırladığı birbirinden güzel sanatsal etkinliklerde, keyifli dakikalar yaşayacak.   

 

Şubat ayında, Beylikdüzü’nde yıldızlar geçidi yaşanacak. BAKSM’de düzenlenecek tiyatro, gösteri ve konserlerde vatandaşlar sanat dolu günler geçirecek. ‘Erkan Taşdöğen, Şener Şen, İlhan Şeşen, Mesut Süre, Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Karsu, Genco Erkal, Tülay Günal, Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Kaan Sekban, Pelin Akil, Müjdat Gezen, Suna Keskin, Melek Baykal’ gibi isimlerin ön plana çıktığı BAKSM Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri, 1 Şubat Cumartesi günü, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu konseriyle başlayacak.

 

Zengin Mutfağı BAKSM’de Sahnelenecek

 

BAKSM Beylikdüzü Sahnesi’nde, Şubat ayı boyunca tiyatro dünyasının ünlü isimleri, sanatseverlerle buluşacak. Şubat ayının ilk tiyatro etkinliği olan Karmakarışık’ta, Devlet Tiyatrosu oyuncuları 5-6 Şubat’ta BAKSM sahnesinde olacak. Duayen oyuncu Şener Şen ‘Zengin Mutfağı’ adlı oyunla izleyenleri kendine hayran bırakırken Müjdat Gezen’in Yılmaz Özdil’in kitabından oyunlaştırdığı ‘M.Kemal’de izleyiciler, Mustafa Kemal’in yaşamından kesitleri izleyecek. ‘Tartuffe, Westend, Bir Baba Hamlet, Yaşamaya Dair, Nereye Gitti Bütün Çiçekler, Don Kişot’um Ben, Son Beş Yıl Müzikali, Ahududu’ ile Youtube’daki İlişki Testi programı ile büyük beğeni toplayan komedyen Mesut Süre’nin ‘Siz Hepiniz Ben Tek’ adlı stand up performansı ve Beylikdüzü Belediye Tiyatrosu’nun Bayağı Komik adlı Doğaçlama Tiyatro Gösterisi de Şubat’ta BAKSM’de sahnelenecek oyun ve gösteriler arasında… Şubat ayı programında minik tiyatroseverler ise ‘Kral Şakir, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Niloya, Prof Pi Show ve Pepee’ adlı oyunlarda çok eğlenecek.

 

Müziğin Melodileri Beylikdüzü’nü Saracak

 

BAKSM Beylikdüzü Sahnesi, Şubat ayında müzik dünyasının ünlü isimlerine de ev sahipliği yapacak. 1 Şubat’ta Türk Halk Müziği’nin iki usta ismi Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu sevenleriyle BAKSM’de buluşacak. 13 Şubat’ta usta müzisyen İlhan Şeşen, unutulmaz aşk şarkılarını, Beylikdüzü’nün yetenekli gençlerinden oluşan Beylikdüzü Gençlik Senfoni Orkestrası’nın eşliğinde sevgililer için seslendirecek. Genç müzisyen Karsu, 16 Şubat’taki konserinde dinleyicilerin yüreğine dokunurken ünlü müzisyen Bülent Ortaçgil ise 28 Şubat’ta BAKSM’de seslendireceği şarkılarla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

 

BAKSM’de düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi almak isteyen sanatseverler www.beylikduzu.istanbul adresine girerek etkinlik takviminden detaylı bilgiye ulaşabilir; etkinliklere ait biletleri ise BAKSM gişesinden ve Biletix’ten temin edebilirler.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku