burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Mirbey Börek-Pide 15. Şubesini Halkalı’da Açtı

Mirbey Börek-Pide 15. Şubesini Halkalı'da Açtı

621

Lezzetleriyle tam not alan Mirbey Börek-Pide 15.Şubesi’ni Küçükçekmece Halkalı’da açarak hizmet vermeye başladı.

Mirbey Börek-Pide; börek, pide ve poğaça konusunda uzmanlaşmış, yıllar boyunca titizlikle edindiği bilgi ve birikimini sürekli artırarak yenilemektedir. Mirbey Börek-Pide, ürünlerini özenle sunma konusunda elde ettiği tecrübe, bilgi ve birikimini yeni şubeler açarak lezzet tutkunlarıyla paylaşmayı ve buluşturmayı hedeflemektedir.

Yoğurma tekniği zor ve zahmetli olan börekçilerin vazgeçemediği gevrek poğaçası, ylların birikimiyle her bir malzemesini özenle hazırlanan börekleri, kır pideleri ve oldukça iddialı pide çeşitleriyle halkın sevgisini kazanan Mirbey Börek-Pide 15.Şubesi olan Halkalı Şubesi ile Küçükçekmece Halkalı’da misafirlerini lezzetleriyle ağırlayacak.

Mirbey Börek-Pide’nin açılışına iş camiasından, siyaset camiasından, Sivil Toplum Kuruluşları camiasından ve medya camiasından misafirler gelerek ”hayırlı olsun” mesajlarını Lonca Medya mikrofonlarımıza ileterek Mirbey Börek-Pide’nin yeni şubeleriyle Türkiye ekonomisine katkı sunmaya devam etmesi yönünde telkinde bulunarak Mirbey’in lezzetlerine tam not verdiler.

Farklılığını lezzetleri ile ortaya koyan Mirbey Börek-Pide15.Şubesi’ni Küçükçekmece Halkalı’da açarak yeni şubeleriyle bu lezzetleri yeni misafirleri ile tanıştırmaya devam ediyor.

Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ve bir çok sivil toplum kuruluşu başkanı ve iş insanının çiçek gönderdiği açılışa katılanlar Lonca Medya mikrofonlarına işletme ürünleri ve işletmecileri hakkında düşüncelerini paylaştılar.

Mirbey Börek Halkalı Küçükçekmece Şubesinin açılışını Küçükçekmece AK Parti İlçe Başkanı Av.Mustafa Korkut, İMSİYAD Başkanı iş insanı Metin Haymana, DBMD Genel Başkanı Muzaffer Tunç, İşletme sahipleri ve davetliler birlikte yaptı.

Mirbey Börek işletmesi adına Lonca Medya mikrofonlarımıza değerlendirmede bulunan iş insanı Sedat Canpolat yapmış olduğu konuşmasında katılım sağlayan, çiçek gönderen ve Mirbey Börek işletmelerinden alış veriş yapan herkese teşekkür etti ve İstanbul geneli şube sayılarını artıracaklarını belirtti.

Mirbey Börek açılışına katılan davetliler işletmenin dekorasyon ve tasarımı ile birlikte hijen açısından çok başarılı olduğunu belirterek, ürünlerin ise mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında olduğunu belirttiler.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku