burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Meze Tabağı Varsa Muhabbette Yanında Eşlik Eder

436

Kazım, Hulusi, Kaya ve Aziz Kardeşlerin bir araya geldiği ve yıllardır Büyükçekmece Mimarsinan mahallesinde müşterilerini ağırlayan ”Onur Balık” mezeleri ile İstanbul genelinde kendinden söz ettiren mekanlar arasında ilk sırada yer alıyor. Bir çok ünlü ve tanınmış simanın ziyaret ettiği mekan, mezeleri ile oldukça iddialı…

Bir mekanda meze tabağı varsa, muhabbette yanında eşlik eder.

Türk mutfağının vazgeçilmezi mezeler, her ortama yakışır. Deniz manzarasını karşınıza aldığınız zaman tadına ise doyum olmaz. Her lokmada muhabbette daha koyulaşır. Ud nameleri eşliğinde iştah açan meze çeşitleri ortama huzur ve keyif katar.

Onur Balık Restaurant menüsü deniz ürünleri ağırlıklı yemekleri ve tabiki vazgeçilmez mezeleri ile dikkat çekiyor. Taze ve mevsiminde sunulan, usulünce pişirilen balıklar, deniz ürünleri ve kolayca bulunmayacak mezeleri ile müşterilerini ağırlıyor.

Anadolu’nun binlerce yıllık yöresel lezzetlerini günümüze taşıyan Onur Balık Restaurant, çok özel bir konseptle misafirlerini ağırlıyor. Özel mezeler ve lezzetler ile eski İstanbul meyhanelerindeki ahengin keyfini arayan, içki adabına inanan müdavimlerin uğrak yeri olan Onur Balık Restaurant; alışılmışın dışında mezeleri, sıcak atmosferi ve hizmet kalitesi ile şahane lezzetler denemeyi vaat ediyor.

 

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku