burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Lonca Medya’dan Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’ye Ziyaret

326

Lonca Medya’dan Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi’ye Ziyaret

Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ve Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ile bir araya geldi.

LONCA MEDYA AİLESİ OLARAK

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKANI KEMAL ÇEBİ İLE BİR ARAYA GELDİK

Lonca Medya olarak İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’nin Belediye Başkanı Kemal Çebi ile Küçükçekmece Belediye Başkanlığı makamında bir araya geldik.

Küçükçekmece Belediye Başkanı ile yapmış olduğumuz görüşmede Lonca Medya’nın projelerinden ve dijital medya vizyonu hakkında bilgilendirmede bulunduk. İstanbul’da iktidar değişimi geçiren ve İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’nin Belediye Başkanı Kemal Çebi ile gündemi değerlendirdik. Medyanın toplum ve yerel siyaset üzerindeki önemli etkilerine değinen Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ile yapmış olduğumuz görüşmede Küçükçekmece Belediyesi’nin gelecek vizyonu ve katma değerli projeleri hakkında bilgiler edindik.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku