burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Halk Ozanı Aşık Veysel Beylikdüzü’nde Anıldı

191

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği (Beysivder) ünlü halk ozanı Aşık Veysel’in vefatının 98.yıl dönümünde her yıl olduğu gibi bu yılda anma programı düzenledi. Pandemi nedeniyle kısıtlı olarak gerçekleşen program Sivas televizyon kanallarından canlı olarak yayınlandı. 

Beylikdüzü Sarissa Hotel konferans salonunda gerçekleşen panelde halk ozanı Aşık Veysel’in türkülerini ses sanatçısı Pınar Dağdeviren seslendirdi. Programa ayrıca Sivas’lı siyaset ve iş dünyası temsilcileride online olarak bağlanarak halk ozanı Aşık Veysel ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştılar.

Aşık Veysel Beylikdüzü’nde Düzenlenen Panelde Anıldı

Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkanı iş insanı Eyyüp Günay Lonca Medya mikrofonlarımıza yapmış olduğu değerlendirmede Beysivder olarak geleneksel olarak devam ettirdikleri programların ”pandemi” olmasına rağmen gerekli kuralları uygulayarak devam ettirdiklerini, Halk ozanı Aşık Veysel’i anma programının bu yıl online olarak Sivas televizyon kanalları üzerinden panel düzenleyerek ve telefonla bağlantı yaparak gerçekleştirdiklerini belirtti. Programın hazırlanmasında ve yayınlanmasında emeği geçenlerede teşekkür eden Günay, Beylikdüzü Sivaslılar Derneği olarak her zaman birlik ve beraberlik duygusu ile hareket ettiklerini belirterek katılım sağlayanlara teşekkür etti.

Beylikdüzü Sarissa Hotel’de gerçekleşen programa Lonca Medya Genel Yayın yönetmenimiz ve İstanbul Gazeteciler Derneği (İGD) başkan adayı Durbey Duran’da katılım sağladı. Lonca Medya ekranlarımıza değerlendirmede bulunan Duran Beylikdüzü Sivaslılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin marka programlar ile kendinden söz ettiren bir yapıya sahip olduğunu belirterek halk ozanı Aşık Veysel’inde bir dünya markası olmasından dolayı duyduğu gururu paylaştı…

Lonca Medya

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku