burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

FİRMA REHBERİ

Yalım Hukuk

0.0
  1. Anasayfa
  2. » Yalım Hukuk
Beylikdüzü Avukat
Beylikdüzü Avukat
Beylikdüzü Avukat
Beylikdüzü Avukat
Beylikdüzü Avukat
Beylikdüzü Avukat
Beylikdüzü Avukat
İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: Av.Mehmet Yalım
Telefon: 0212 510 75 30
Cep Telefonu: 0530 510 75 22
Adres:
Yakuplu Merkez Mah. Hürriyet Bulvarı No.1 Skyport Residence 22 /185, Beylikdüzü, Istanbul, Türkiye
Açıklama:

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi , gerçek ve tüzel kişilere Kamu – Özel Ortaklığı (PPP), Uluslararası Tahkim, Dava, Gayrimenkul, Birleşme ve Devralma gibi alanlarda danışmanlık; Ticaret, Ceza, İcra, Enerji, İdare, Vergi, Bankacılık ve Finans Hukuku gibi alanlarda kapsamlı hukuki çözüm ve hizmetler sunmaktadır.Dünyanın önde gelen seçkin finansal kurum ve şirketlerine Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da bulunan çözüm ortaklarımız aracılığı ile tam ve nitelikli hukuk hizmeti sunmaktayız.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi  1995 yılından itibaren  hizmet vermektedir. Kurulduğu günden itibaren, Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi hızla büyümeye devam etmektedir.Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi, alanında uzman avukatlar, danışmanlar, stajyerler, saha elemanları, tahsilat görevlileri ve idari görevlilerden  oluşan tecrübeli  bir kadroya sahiptir.Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi, 1995 yılından itibaren Avukat Mehmet Yalım yönetiminde müvekkillerine sunduğu hizmet kapsamını ve çerçevesini geliştirmeye devam etmektedir.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi bünyesinde:

1.     Uluslararası Hukuk Departmanı

2.     Dava & Danışmanlık Departmanı

3.     Operasyon Departmanı

  • Kurumlar Dava ve Ceza
  • İcra
  • Halkla ilişkiler birimleriyle hizmet vermektedir.

Yalım & yalım hukuk ve danışmanlık ofisi İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, konuşabilen avukatları ile yerli ve yabancı onlarca bireysel ve kurumsal müvekkiline hizmet vermektedir. Bu hizmetleri, modern bir hukuk ofisinin ihtiyacı olan en gelişmiş altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla müvekkillerine sunmaktadır.

İlan sahibine ileti gönder

Arama Konumu 0 mil

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku