burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

FİRMA REHBERİ

Evdizer

0.0
  1. Anasayfa
  2. » Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
Spotçular Çarşısı Evdizer
İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: İbrahim Karayaka
Telefon: 0212 886 99 83
Cep Telefonu: 0507 509 86 73
Website:
Adres:
Cumhuriyet Mah. G-50 Sokak No: Z-6 Spotçular Çarşısı Tüyap Yanı Beylikdüzü İstanbul, Beylikdüzü, Istanbul, Türkiye
Açıklama:

Akar Halı ve Mobilya olarak yılların verdiği güven ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamıza Merkez iş yerimiz olan Beylikdüzü Spotçular Çarşısında hizmet vermekteyiz. www.evdizer.com ile online alışveriş firması olarak faaliyet gerçekleştiren şirketimiz yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazaları ve Türkiye’de her eve girmeyi hedefleyen sanal mağazası ile her zaman uygun fiyatlarla sizi hayallerinizdeki ev tasarımına kavuşturmayı hedefler.

Akar Halı ve Mobilya tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır. Mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir. Firmamız Halı çeşitleri, Mobilya, Baza, Yatak, Duvardan Duvara halı ve yer döşemeleri gibi birçok ihtiyacınıza cevap vererek müşterilerine sıradan fikirlerin ötesine geçerek yenilikçi çözümler üretmektedir. Yüzlerce farklı tarzda mobilya çeşidini mağazalarında ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, evlerinizde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

İlan sahibine ileti gönder

Arama Konumu 0 mil

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku