burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Demir Ailesinin Acı Günü

1.017

Bölgemiz işadamlarından işadamı Hamit Demirin Annesi Hatice Cansız Demir Ebedi İstirahatine Uğurlandı.

Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Cami’sinde öğlen namazı sonrasında kılınan cenaze namazı sonrasında Büyükçekmece yeni mezarlığındaki aile kabristanında ebedi istirahatine uğurlandı.

Cenazeye eski Milli Eğitim Bakanı Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Milletvekili Habip Soluk, Sivas Eski Milletvekilleri Ali Turan, Selami Uzun, İstanbul Milletvekili Dr.Ali Şeker, Sivas Spor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile birlikte çok sayıda işadamı ve sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcileri katılım sağladı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcıları, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Beylikdüzü Siyasi Parti İlçe Başkanaları, Beylikdüzü Sivaslılar Dernek Başkanı Eyyüp Günay ve yönetim kurulu üyeleri cenazede işadamı Hamit Demir’ i yalnız bırakmadılar.

Beylikdüzü Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Ercan Özmen, mahalle muhtarları cenazeye katılım sağladılar.

Lonca Medya olarak merhum Hatice Cansız Demir’e Allahtan Rahmet Diliyor. Demir Ailesine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku