burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beylikdüzü Sivaslılar Derneği Genel Kurulu Gerçekleşti

340

Beylikdüzü Sivaslılar Derneği Genel Kurulu Gerçekleşti

Beylikdüzü Sivaslılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin 3.sü olağan kongresi İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Taşkın Özer, AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Dilaver Sargın, MHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Ali Aydın, İYİ Parti İlçe Başkanı Erol Karapınar, BBP Beylikdüzü İlçe Teşkilatı, Beylikdüzü Meclis Üyeleri, Beylikdüzü Mahalle Muhtarları, STK Başkanları, iş adamları ve Basın mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

BEYSİVDER YENİDEN ”EYYÜP GÜNAY” DEDİ

Beylikdüzü Sivaslılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin 3.sü gerçekleşen olağan kongresinde yeniden başkanlık görevine yeniden Eyyüp Günay seçildi. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ” 3.sü gerçekleşen BEYSİVDER Olağan Kongresi’nde yeniden başkanlık görevine seçilen Eyyüp Günay ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum.” diyerek düşüncelerini kürsüden ifade etti. Beylikdüzü Sivaslılar Derneği’ne gönül veren isimler plaket ile onurlandırıldı.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku