burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beylikdüzü Komşuları Platformu’ndan Anlamlı Buluşma

270

 

Beylikdüzü Komşuları Platformu, Gara’da terör örgütü PKK tarafından alıkonularak şehit edilen Türk vatandaşları  için Metrobüs meydanında saygı duruşu ve istiklal marşı sonrasında açıklamada bulundu.

Gazi Meclisimizde Terör İstemiyoruz

Beylikdüzü Komşuları Platformu Adına Bir Konuşma Yapan İş İnsanı Osman Tazemir terörü lanetleyerek ”emperyalist devletlerin desteklediği PKK ve diğer terör örgütleri yıllarca asker, sivil, polis, öğretmen, hemşire, çocuk, yaşlı demeden insanları katlettiler. Beylikdüzü Komşuları Platformu olarak bugüne kadar hiç siyasete bulaşmadık, bundan sonra da bulaşmayacağız. Ancak gazi meclisimizde terör örgütü yandaşlarını istemiyoruz. Terör örgütüne destek veren parti ve partilerin kapatılmasını talep ediyor, yetkilileri göreve davet ediyoruz. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Bu soğuk havada buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Tüm il ve ilçelerde de olduğu gibi bizim ilçemizde de pandemi şartları altında bu soğuk havada bizlere hizmet veren emniyet güçleri ve belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku