burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beylikdüzü Halkının Taleplerini En İyi Şekilde Değerlendireceğiz!

292
Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur ile Lonca Medya olarak makamında bir araya geldik. Beylikduzu.com.tr ve Beylikduzu.tv internet şehir portallarımıza gelen istek, şikayet ve önerileri ilettik.

Lonca Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nurhayat Varol ve Lonca Medya Genel Yayın Yönetmeni Durbey Duran Beylikdüzü Kaymakamlığı’nda Beylikdüzü Kaymakam’ı Mehmet Okur’u yerinde ziyaret ederek www.beylikduzu.com.tr ve www.beylikduzu.tv yayınlarımıza gelen istek, talep, şikayetler ile ilgili söyleşi gerçekleştirdik.

Beylikdüzü Halkının Taleplerini En İyi Şekilde Değerlendireceğiz

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini değerlendiren Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, kaymakamlık ve kaymakamlığa bağlı kamu kurumları vasıtasıyla bu kurumları harekete geçirerek vatandaşların tüm sorunlarının çözümünde Beylikdüzü Kaymakamlığı’nın aktif bir rol oynadıklarını ve bir kamu yöneticisi olarak toplumsal huzurun korunması adına Beylikdüzü halkının taleplerini en iyi şekilde değerlendirdiklerini ve değerlendirmeye devam edeceklerini ifade etti.

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, ‘‘kaymakamlık” görevinin kapsayıcı kurumlara liderlik ettiğini hatırlatarak ”kamu yöneticisi” sıfatı taşıyan ”kaymakam”ların din, dil, ırk, siyasi görüş ayırt etmeden kamu yararına hizmet eden ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve yönetmelikler çerçevesinde yeri yöneticiler olduğunu ifade etti. Kamu yöneticilerini siyasi tartışmaların içine sokanların devlet-hükümet ve kaymakamlık-belediye ayrımını iyi yapamadıklarını dile getirdi.

Vatandaşların İstek, Talep ve Şikayetlerini Kaymakamlığa Taşıdık

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, yayınlarımıza gelen vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini değerlendirirken kamu yararına hizmet eden bir kamu yöneticisi sıfatıyla halkın sorunlarına kapsayıcı çözümler üretecek sorumlulukları Beylikdüzü Kaymakamlığı olarak üstlendiklerini ifade etti. Bu anlamda vatandaşların istek, talep ve şikayetlerine çözüm önerilerini sıralayan Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur; istek, talep ve şikayetlerini paylaşan vatandaşlara ise teşekkür ettiğini belirtti.

Beylikdüzü halkının yaklaşan kurban bayramınıda kutlayan Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur Beylikdüzü Kaymakamlığı olarak her yıl olduğu gibi bu yılda bayramın ikinci günü Beylikdüzü huzurevi yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezi, Marmara çocuk destek merkezi, Beylikdüzü Emniyet Müdürlüğü, Beylikdüzü çocuk destek merkezi ve Türkiye omurilik felçlileri derneği Hüsnü Ayık Bakım merkezini heyet halinde ziyaret edeceklerini belirterek, Beylikdüzü halkının aileleri ve sevdikleri ile birlikte kurban bayramını kutladıklarını ifade etti.

LONCA MEDYA

www.beylikduzu.com.tr

www.beylikduzu.tv

Beylikdüzü Mobil

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku