burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beygiad; 2020 Planlamamızı Yaptık!

702

2020 Planlamamızı Yaptık!

Beylikdüzü Genç İşadamları Derneği (BEYGİAD) Aralık ayı iş geliştirme tanışma ve bilgilendirme toplantısını gerçekleştirdi. Derneği bu ayki konuğu Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Rektörü ve Mütevelli heyeti üyesi, Arel Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. DR. Uğur Özgöker oldu…

Beylikdüzü Genç İşadamları Derneği (BEYGİAD) Dernek Başkanı Hayrettin Peksoy başkanlığında aylık toplantısını düzenlediği kahvaltı programı ile gerçekleştirdi. Bünyesinde her meslek grubundan genç iş insanlarının bulunduğu dernek üyelerinin kendilerini tanıtması ile başlayan programda BEYGİAD Başkanı Hayrettin Peksoy, 2020 planlamalarını dernek olarak yaptıklarını belirterek derneğin 10 yıldır faaliyette olduğunu ve girişimcilere ”balık” tutmayı öğrettiklerini ifade etti.

Birbirimizle Ticaret Yapacağımız Bir Döneme Geçiş Sağlıyoruz

BEYGİAD olarak Bilim Adamları, İş İnsanları, Sektör Temsilcileri ile etkisiz çoğunluğu etkin çoğunluğa çevirmek adına her sektörden katılımcılar ile bir araya geldiklerini etkin bir azınlık ile hedeflerini geliştirip, etkin bir hale geldiklerini, Ticaret ve Sanayi Odaları ile iş birliği yapacaklarını, sanayi ve üretici ile buluşacaklarını, marka, fabrika, proje ziyaretlerini dernek olarak sıklaştıracaklarını belirten Peksoy, ”birbirimizle ticaret yapacağımız bir döneme geçiş sağlıyoruz” dedi. Beygiad olarak gerçekleştirmiş oldukları toplumsal projelerede değinen Hayrettin Peksoy, ”EKİP olarak Türkiye genelinde yapmış oldukları çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulunarak hemşericilik bilinci ile bölgemize ve ülkemize değer katmaya çalışıyoruz.” diyerek düşüncelerini ifade etti. Üyeleri seçerek aldıklarına da değinen Peksoy , ”birçok sektörden üyelerimiz ile ticaretimizi nasıl artırırız, ticari potansiyelimizi nasıl yükseltiriz  bu anlamda çalışmalar yapıyoruz.” dedi.

Beylikdüzü Genç İşadamları Derneği (BEYGİAD) aylık toplantılarının bu ay konuğu Prof.Dr. Uğur Özgöker ise yapmış olduğu konuşmasında bölgeye yabancı olmadığını belirterek 1993 yılından itibaren Beylikdüzü ilçesini bildiğini ve ilçede ticaret yaptıklarına değindi. Konuşmasında Kıbrıs ve Enerji konuları, Girişimcilik, İnovasyon ve Süreklilik konuları, bölgede kurulması gereken Teknopark ve Organik Tarım Vakıf üniversitesi ile ilgili bilgilendirme yaptı. ”Uluslararası Karasular ve Kıta Sahası” konularına da değindi.

Program sonrasında ise BEYGİAD olarak gerçekleşmiş olan ”Küçük Ayaklar Üşümesin” kampanyasına destek olan girişimcilere plaket takdim edildi.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku