burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Mehmet Murat Çalık’tan 1 Mayıs Mesajı

206

BAŞKAN ÇALIK’TAN 1 MAYIS MESAJI

BAŞKAN ÇALIK, 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’NÜ KUTLADI

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında, emeğin her şeyin üstünde olduğunu vurgulayan Başkan Mehmet Murat Çalık “Daha eşit, daha adil daha güzel bir dünyanın inşası için çalışan tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.” dedi.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı. Mesajında emeğin her şeyin üstünde olduğuna dikkat çeken Başkan Mehmet Murat Çalık, “1 Mayıs, tüm dünyada birlik, dayanışma ve mücadelenin sembolü olarak kutlanıyor. Yeni tip koronavirüs pandemisi nedeniyle bu yıl, işçi kardeşlerimizle meydanlarda omuz omuza olamasak da kalp kalbe olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte yan yana, omuz omuza meydanlarda olacağımız güzel günlerde tekrar buluşabilmek temennisiyle başta belediyemizdeki mesai arkadaşlarım olmak üzere, tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yürekten kutluyorum. 1 Mayıs’ın birlik, beraberlik, dayanışma ruhumuzu daha da güçlendirmesini diliyorum.” diye konuştu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku