burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Ahilik Kültürü Beylikdüzü’nde Yaşatılıyor!

384

33. Ahilik Haftası Kutlamaları her yıl olduğu gibi bu yıl da Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Esnaf ve Sanatkarlar Derneği işbirliği ile düzenlendi.

Ahilik haftası dolayısı ile Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Esnaf Sanatkarlar Derneği tarafından Beylikdüzü Belediyesi önündeki Atatürk büstüne çelenk koyma töreni ve saygı duruşu istiklal marşı ile başlayan etkinliklerede Beylikdüzü Belediyesi Başkan Vekili Serdal Mumcu ve Beylikdüzü Esnaf ve Sanatkarlar Dernek Başkanı Cengiz Ataseven Beylikdüzü ilçesinde 8 yıldır devam eden etkinlikler ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Meclis üyeleri, muhtarlar ve Beylikdüzü Esnafı olarak bir çok alanda esnafa indirim uygulamasına giden firmaların temsilcilerininde katıldığı etkinlikler Ahilik geleneği olan ”Şed Kuşama” töreni ile sonrasında Beylikdüzü Esnafına destek olmak amacıyla indirime giden firma yetkililerine plaket takdimi ve Beylikdüzü Esnaf ve Sanatkarlar Derneği yönetim kurulu üyelerine ise teşekkür belgesi takdimi yapıldı.

Ahilik Haftası dolayısı ile Besnaf başkanı Cengiz Ataseven ve yönetim kurulu üyeleri Beylikdüzü Kaymakamı Dr.Mustafa Altınpınar’ı makamında ziyaret ederek ”kaftan” takdiminde bulundular.

“Beylikdüzü Esnafları için İndirim ve Proje Uygulayan Firmalar”

Lonca Medya, Beylikduzu.com.tr, Medicana, Kobista (Akaryakıt, Kargo), Halk Bankası, Cereyan Enerji, Star Patent, FonArt Mimarlık, Soyer Baş Gym, Karataş Grup Lojistik, Sınav Eğitim Kurumları, Kahverengi Grup ve Sosyal Sorumluluk Alanında ise Av.Hasan Şahin, Selami Demir Beylikdüzü Esnafı için desteklerini açıkladılar.

Lonca Medya: www.beylikduzu.com.tr ve www.beylikduzu.tv Şehir ve kent firma rehberi uygulamasıyla birlikte İnternet yazılımları, e-ticaret sistemleri ve ajans hizmetlerinde Beylikdüzü Esnafının yanında olduğumuzu Ahilik Haftası dolayısı ile düzenlenen etkinlikte açıkladık…

 

Lonca Medya

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku