burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

14. Avrupa Kalite Zirvesi İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde

330

İş Dünyasının Gözü Kulağı 14. Avrupa Kalite Zirvesi’nde

 

2  Ekim’de  14.’sü düzenlenecek olan Avrupa Kalite Zirvesi, Dünya’nın en önemli iş merkezlerin biri olan  İstanbul’da ,  sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın isimlerini ağırlayacak.

 

Kalite bilincine ve AR-GE’ye önem veren yerli, yabancı birçok iş insanının takipçisi olduğu LOB’in Europe, artık gelenekselleşen Avrupa Kalite Zirvesi’ni bu yıl İstanbul’da düzenliyor.

 

Nitelikli Üretim Ödüllendirilecek

 

Avrupa  fırsatların tanıtılacağı, inovasyon ve hizmet kalitesinin vurgulanacağı 14. Avrupa Kalite Zirvesi’nde nitelikli ürün ve hizmet üreten ekonomi, sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın temsilcilerine Avrupa Kalite Ödülleri verilecek.

 

Birlikten Kuvvet Doğar

 

Bugüne kadar pek çok zirveyle sanat, siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren LOB’IN Europe Başkanı Fahri Ustaoğlu, Londra’da  da düzenlenecek olan Avrupa Kalite Zirvesi’nin yalnızca iş dünyası için yeni ufuklar açmakla kalmayacağını, bölgedeki geleneksel ilişkilerin ve iş birliğinin gelişmesine de katkı sağlayacağını vurguladı. Ustaoğlu, ‘Kalite’ zirveleri ile dünyadaki gelişmeleri ve yeni pazar arayışlarını takip eden her sektörden katılımcıları ağırladıklarını söyledi; “Bu tarz etkinlikler sadece pazar paylarını artırmıyor, aynı zamanda birlikten kuvvet doğar ilkesini beraberinde taşıyor, iş dünyasının heyecanını zinde tutuyor” diye konuştu.

 

2 Ekim’de 14.’sü düzenlenecek olan Avrupa Kalite Zirvesi sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın temsilcilerini İstanbulda , ağırlayacak.

 

Avrupalı ve Türk iş dünyasının temsilcileri, yeni iş imkanları ve Pazar paylarını geliştirmesine destek verecek olan bu zirvede  kalite ve pazarlamaya yönelik deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku