burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Yaşam Vadisi’nde Yeni Bir Buluşma Noktası: The Coffee Factory Açıldı

263

Beylikdüzü ilçesinin Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Yaşam Vadisi’nde, The Coffee Factory Cafe’nin heyecan verici açılışı Cumartesi günü gerçekleşti. Açılışa Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Günaydın, Beylikdüzü Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Vehbi Orakçı, Beylikdüzü Deva Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Birtürk Avşar, Gelecek Partisi Belediye Başkan Adayı Nevzat Altıok, AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Aday Adayı Av.Mehmet Yalım, AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Aday Adayı iş insanı Ekrem Kap, İETT Koordinatörü ve Beylikdüzü Belediyesi Meclis üyesi Mesut Çelik, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Aytekin Duriç, Beylikdüzü Belediye Başkan vekili ve meclis üyesi Müslüm Akülker, Beylikdüzü Karadenizliler Dernek Başkanı Halil İbrahim Türkgenç, CHP Beylikdüzü ilçe başkan yardımcıları Cengiz Atasen, Gürsel İlgüz ve meclis üyeleri,  Büyükçekmece ve Beylikdüzü Elazığlılar Dernek Başkanı Feyzi Özcan, The Coffee Factory marka temsilcileri, İş insanları, birçok iş adamı ile siyasetçi katıldı. Ayrıca birçok sivil toplum kuruluşlarından temsilciler ve basın mensupları da açılışta yer aldı.

Açılışta Lonca Medya olarak çeşitli röportajlar gerçekleştirildi ve katılımın yoğun olduğu bu etkinlik, ilçe sakinleri tarafından büyük ilgi gördü. Yapılan röportajlarda, katılımcıların memnuniyetleri ve açılışa dair görüşleri de paylaşıldı.

Beylikdüzü Belediye Başkan adaylarını açılışta buluşturan The Coffee Factory işletmesi açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

Yaşam Vadisi’nin bu yeni mekanı, mahalle sakinleri ve ziyaretçiler için keyifli bir buluşma noktası olmaya aday. The Coffee Factory’nin açılışı, Beylikdüzü ilçesindeki sosyal yaşamın ve işletmelerin çeşitliliğine katkı sağlayacak önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

The Coffee Factory, kaliteli hizmet anlayışı ve keyifli atmosferi ile dikkat çekiyor ve Beylikdüzü ilçesindeki kafe kültürüne yeni bir soluk getiriyor.

Beylikdüzü Yaşam Vadisi girişinde hizmete giren THE COFFEE FACTORY Cafe merkezi bir nokta olması ilede dikkat çekiyor.

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku