burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Turkana Food Türk Gıda Firmalarının ABD’deki Tercihi Oldu

782

Bölgemiz işadamlarından Av. Mehmet Yalım ve kardeşleri tarafından 2013 yılından itibaren ABD’de faaliyet gösteren Turkana Food Gıda tedarikçisi Türk firması 65. yıldır devam eden ABD Gıda Pazarında Türk markalarını sergiliyor ve ABD’de tedarikçiliğini yapıyor.

TURKANA FOOD NEWYORK SUMMER FANCY FOOD FUARINDA

Türk lezzetleri ABD’nin en büyük gıda fuarı olan ”Summer Fancy Food Show” fuarında ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Türkiye’den gelen firmalar ile birlikte ABDde faaliyet gösteren Türk firmalarınında katıldığı fuar 65.kez ABD Gıda pazarında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Turkana ABD Gıda Pazarının Türk Tedarikçisi

Turkana Food markasıyla ABD Gıda pazarında hizmet veren ve Türk gıda firmalarının ABD’deki tedarikçisi olarak 10 yıldır hizmet veren firma yetkilisi işadamı Cengiz Yalım Türkiye pazarında üretilen bir çok ürünü ABD pazarında tüketicilere ulaştırdıklarını ifade etti. Süt ürünlerinde Türkiye’nin en güzel markalarını kendi bünyemizde topluyoruz. ”Bizim buradaki en büyük destekçimiz Türkiye’den taşıdığımız markalar. Türkiye’nin en güzide markalarıyla Summer Fancy Food Show fuardayız. Marka olarak 22’ye yakın markamız var. 900’e yakın farklı ürünün satışını yapmaktayız. Turkana olarak eylül ayı itibariyle Los Angeles’ta da hizmet vermeye başlayacağız” dedi.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku