burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Kırlangıç Gençlik Festivali Başlıyor

132

Beylikdüzü Yaşam Vadisi 3 Etapta Beylikdüzü Belediyesi ve Beylikdüzü Kırlangıç Yaşam Alanları tarafından 14-19 Mayıs tarihleri arasında başlayacak olan  ”Kırlangıç Geçlik Festivali” basın lansmana Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde Beşiktaşlı eski futbolculardan Ahmet Dursun, PTT Spor Kulübü Voleybolcusu Melisa Memiş, KayseriSpor Kadın Basketbol Antrenörü Tolga Esenci ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Lonca Medya mikrofonlarımıza Kırlangıç Gençlik Festivali ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

 

14 Mayıs’ta başlayacak olan Kırlangıç Gençlik Festivali öncesinde Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ‘Kırlangıç Gençlik Festivali’ni geleneksel hale getirmek istediklerini belirtti. Beylikdüzü’nün enerjisinin çok yüksek bir kent olduğunu sözlerine ekleyen Mehmet Murat Çalık: “Biz istiyoruz ki gençlere dair mesaj yine Beylikdüzü’nden verilsin. 19 Mayıs bizim için bu ülkenin kurtuluşu için atılmış ilk adım aslında. O dönemin ruhunu her dönem yaşatmamız lazım. Gençlerinde bu duyguyla bu memlekete bakmasını sağlamamız lazım. Gençlerimizin bu tür festivallerde kendilerini daha rahat hissetmesi, kendilerini genç olduklarını hissettirmek amacındayız. Burada sporcu arkadaşlarımız var. Bu kentin sporla ilgilenen, sanatla ilgilenen burada evlatları var. Ben bu kentte yaşayan bütün gençlerimizi, bütün komşularımızı bu festivale davet ediyorum. ‘Kırlangıç Gençlik Festivali’ olarak bu festivali markalaştıracağız. Nasıl Sevgi Barış Festivali’ni her sene yapıyorsak gençliğe dair mesajlarımızıda bu festival vasıtaylada herkese duyuracağız. Ve içeriği çok dolu bir festival olacak” dedi.
Lonca Medya

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku