burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Kaymakam Mehmet Okur Beylikdüzü İlçesinden Ayrıldı

644

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur yeni görev yeri olan Denizli Vali Yardımcılığı görevine Beylikdüzü Kaymakamlığı önünde vatandaşlarla vedalaştıktan sonra Beylikdüzü ilçesinden ayrıldı.

Beylikdüzü ilçesinde yaklaşık üç yıldır Beylikdüzü Kaymakamı olarak görev yapan Mehmet Okur, görev yaptığı süre içerisinde küçük, büyük herkesin sevgisini kazanmış bir devlet adamı olarak dikkat çekmekteydi. Beylikdüzü ilçesinde görev yaptığı süre içiresinde kaymakamlık makamını halka açık tutan ve her fırsatta vatandaşların sorunlarını dinleyen, çözüm yolları ve öneriler ile katkı sunan, sivil toplum kuruluşları tarafından ilçede düzenlenen programlarda vatandaşlar ile bir araya gelen ilçede sevgi ve saygıyı ön planda tutan bir kişi olarak dikkat çekmekteydi.

Beylikdüzü ilçesinde zaman zaman şehit ve gazi aileleri, sosyal hizmetler müdürlüğüne ait çocuk bakım evleri, engelli bireyler ve yaşlı bakım evlerinde kalan yaşlılar ile yoğun bir mesai içerisinde bulunan kaymakam Okur, Beylikdüzü ilçesinde yayın yapan yerel basın kuruluşlarınada ziyarette bulunan, basın mensuplarının zaman zaman Beylikdüzü ile ilgili fikirlerini, ilçedeki sorunlar ve yapılması gerekenler ile ilgili görüşlerini alan, ilçesinin huzuru ve güvenliği için çalışmalar yürüten kişiliği ile dikkat çekmekteydi.

Beylikdüzü ilçesine sevgi ve hoşgörü getiren kaymakam Mehmet Okur, Denizli Vali yardımcılığı görevindede Denizli halkına sevgi ve huzuru götürecektir. Denizli halkınında takdirini kazanacak olan Okur’u uğurlayan kaymakamlık çalışanları ve vatandaşlar zaman zaman duygusal anlar yaşanmasına neden oldu.

Lonca Medya ve beylikduzu.com.tr yönetim kurulu ve tüm çalışanlarımız adına Beylikdüzü Kaymakamımız yeni Denizli Vali Yardımcımız Mehmet Okur’a başarılar diliyoruz.

LONCA MEDYA

 

 

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku