burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

FİRMA REHBERİ

Asir Mühendislik

0.0
  1. Anasayfa
  2. » Asir Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: Fatih Uzun
Cep Telefonu: 0 532 353 31 44
Adres:
19 Mayıs Mah. Şehit Serdar Erdal Sokak No.20/C, Büyükçekmece, Istanbul, Türkiye
Açıklama:

2006 yılında İstanbul Büyükçekmece’de faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyet alanını doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, su tesisatları, yangın tesisatı, Merkezi sistem tesisatlar olarak belirleyen firmamız tam anlamıyla bir mekanik tesisat firması olmak için faaliyetlerini genişleterek ilerletmektedir. 2007 yılında Baymak bayiliği alarak sektörün lider kuruluşlarından Baymak ile yoluna devam etmektedir.

Firmamız ilk ihracatını 2008 yılında Azerbaycan’a kazan, pompa ve radyatör satışları ile ger- çekleştirmiştir.2010 yılında sanayii doğalgazı faaliyetlerine başlamış olup sanayi doğalgazı ile ilgili bir çok firmaya mühendislik çözümleri ile yardımcı olmuştur. 2010 yılından itibaren Istanbul içerisindeki bir çok AVM’de faaliyet gösteren sektörlerinin önemli gıda firmaları olan Çıtır Usta, Green Salads, Bursa Kebap Evi, İkbal Sucukları, Beyce Döner, Rumi Tantuni, Freshium Salads, Dilek Pastanesi, Çöpcü Çöp Şiş, Lunchbox firmamıza duydukları güvenle ASIR MÜHENDİSLİK’i tercih etmişlerdir.

2011 yılında ilk Taşfırın Lahmacun fırınını doğalgaza dönüştürdük. Lahmacun Fırınına doğalgazlı otomatik ateşleme sistemi kurduk. Tek tuş ile ateşleme yapılarak doğalgaz ateşi ile lahmacun ve pide keyfini yaşattık.

2012 yılında ilk yangın tesisatı uygulamamızı kapalı otopark sprink sistemi ile gerçekleştirdik.

2013 yılında sektörünün öncü kuruluşu olan Evren Matbaa ile ilk buhar jeneratörü uygulamamızı gerçekleştirdik.

2017 yılında sitelere özel yazılım sistemimiz ile şantiyelerde kablolama ve bluetooth seçeneği ile müşterilerine akıllı ev çözümleri hizmeti vermektedir.

Faaliyet alanımız konut sektörü ile de sınırlı değil, 2006 yılından beri yapmış olduğumuz, Otel, Okul, Yurt, Fabrika uygulamalarımız ile mühendislik sektörünün ilerleyen firmaları arasında yerimizi almak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İlan sahibine ileti gönder

Arama Konumu 0 mil

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku