burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

FİRMA REHBERİ

Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik Ltd.Şti.

0.0
  1. Anasayfa
  2. » Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik Ltd.Şti.
BERİLEFE
BERİLEFE
BERİLEFE
BERİLEFE
BERİLEFE
BERİLEFE
BERİLEFE
İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: Fikret Şahin
Telefon: 0 850 225 5720
Cep Telefonu: 0 532 653 28 69
Website:
Adres:
Yakuplu Mahallesi 63. Sokak Estanbul Plaza, Beylikdüzü, Istanbul, Türkiye
Açıklama:

Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik, kurulduğu  yıldan beri sadece kaliteyi ve güvenirliliği hedefleyen bir firmadır.Uluslararası alanda başarıyı hedefleyen Berilefe Yapı Proje Müşavirlik Mühendislik, inşaat alanında donanımlı altyapısı ve bilgi birikimiyle konut yapı sektöründe sağlam bir yol izlemektedir. Projelerimizde farklı çizgileri yakalamak ve özgün yapıtlar ortaya çıkarmak firmamızın en öncelikli hedeflerindendir.

İnşaat sektöründe sahip olduğumuz uzman deneyimle nitelikli çalışmalar ortaya koyarak ulusal ve uluslararası çalışmalarda inşaat, proje, danışmanlık ve mühendislik alanlarında hizmet veren bir firmadır. Firmamızın sahip olduğu vizyonda her zaman profesyonel teknik ekibiyle işini en iyi şekilde takip etmeyi bilmiştir. Mühendislik alanında yeterli donanıma sahip ekiplerimiz alanında kaliteyi, doğruluğu ve güveni ön planda tutmaktadır. Sürekli gelişim gösteren firmamız farklı bir yaşamı sunmak için sizlere hizmet etmeye devam edecek olup, yaptığımız yenilikleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

 

İlan sahibine ileti gönder

Arama Konumu 0 mil

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku