burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Emrah ve Duygu Öztürk’e Mutluluklar

136

Cadde Gazetesi imtiyaz sahibi Emrah Öztürk ve Duygu Öztürk çiftinin nikahını Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık kıydı. Genç çiftin nikah şahitliğini ise AK Parti Beylikdüzü ilçe başkanı Mustafa Günaydın oldu.

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal tesislerinde düzenlenen nikah törenine katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık sorularıyla Gazeteci Emrah Öztürk’ü terletti.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık nikah merasiminde kız tarafı olduğunu belirterek damat’ı terleteceğini ifade ederek, damat beyi biraz zayıflatalım sözleriyle nikah törenini başlattı. Gelin hanımın EVET lerine alkış isteyen başkan Çalık ile birlikte kız ve erkek tarafının nikah şahitliğini ise modelist Pınar Duman ve Beylikdüzü AK Parti ilçe başkanı Mustafa Günaydın oldu…

Davetlilerin huzurunda gelin ve damat hanım için Evet’leri alan başkan Çalık’ın sözlerine Duygu Akkoyun Öztürk sonsuza kadar evet derken, damat gazeteci Emrah Öztürk ise Evet, Evet, Evet diyerek seslenirken, başkan Çalık ise olmadı, olmadı, olmadı sözleriyle daha yaratıcı, daha enerjik, bir kez daha soruyorum, duymadık, başkanım nikahımı kıy, nikahımı kıy dedin! şimdi acısını çıkaracağız, keyifle bir nikah merasimi yapıyoruz, elveda, çok sıra dışı bir nikah kıyıyoruz sözleriyle Emrah Öztürk kendi arzun ve isteğinle Duygu Akkoyun hanımefendi ile evlenmek istiyor musun? sözleri sonrası Gazeteci Emrah Öztürk ise sonsuza kadar aşkla muhabbetle evet sözleri sonrası ise başkan biraz kopya var ama kabul ediyoruz, kıyamam ona ben dedi ve şahitlerin şahitlikleri ile nikahı kıydı.

Duygu Akkoyun Öztürk ve Emrah Öztürk çiftine mutluluklar dileriz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku