burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Dondurmanın Sanatla Buluştuğu Yer Fufa Cafe

598

Fufa Ice Cream & Coffee Hizmete Açıldı

İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi, Kayseri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı (KAYFED) ve İstanbul Kayseri İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İSTKAYDER) Başkanı Fikret Şahin ve Abdullah Çolak’ın sahibi olduğu FUFA ICE CREAM & COFFEE, Beylikdüzü – Adnan Kahveci Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı. Açılışa Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, Muhtarlar, İTO üyeleri, Siyasetçiler ve İşadamlarının katılımıyla açıldı. Dualar eşliğinde kurdeleler kesildi, Fufa lezzetlerinin tadına bakıldı.

%100 ORGANİK DONDURMA TAM NOT ALDI

Açılışta Fufa lezzeti olan ”%100 Organik Dondurma” açılışa gelenlerden tam not aldı. İçinde katkı maddesi olmayan çeşitli organik dondurmaların, çeşitli organik tatlıların ve lezzetlerin tadına bakan davetliler Fufa lezzetlerine tam not verdiler. Her damak tadına uyan lezzetleri ile de davetlilerinden tam not alan Fufa Ice Cream & Coffee, ferah iç mekanı ve huzur veren atmosferi ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

İstanbul’da ve Beylikdüzü’nde hizmet kalitesi ve konseptiyle sektöründe en iyi olmayı hedefleyen Fufa Ice Cream & Coffee’nin do­ğum gü­nü, top­lan­tı ve toplu kahvaltı gi­bi et­kin­lik­le­re açık ol­duk­la­rı­nı, ay­rı­ca çocuklar için özel oyun alanlarının da olduğu vurgulandı. Ailelerin çocuklarına güvenle %100 Organik Dondurma yedirebilmesini hedefleyen Fufa Ice Cream & Coffee, açılışta  tüm davetlileri üstün hizmet kalitesiyle şaşırtarak gururlandırdı.

Yüzde yüz doğal ve organik olan Fufa Dondurmada gıda boyası yoktur, gliloz şurubu yoktur, margarin yoktur, gıda araması yoktur, emügotor yoktur, koruyucu yoktur, margarin yoktur, jiletin yoktur, tamamen doğal olarak hizmetinizdedir. İşletme sahipleri ürünleri ile ilgili her türlü görüş ve öneriye açıklar ve tüm Beylikdüzü halkını işletmelerini ve ürünlerini tatmaya bekliyorlar…

İstanbul Ticaret Odası meclis üyeleri açılış sonrası işletmeye gelerek, Fufa Cafe ürünlerinin tadına bakma fırsatı buldular. Ürünler ile ilgili değerlendirmeyi ise Lonca Medya mikrofonlarımız aracılığı ile yaptılar.

Beylikduzu.tv – Beylikduzu.com.tr bir LONCA projesidir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku