burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Çamoluk Usluca Köyü Genel Kurulu Gerçekleşti

209

Giresun Çamoluk Usluca Köyü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi. Çamoluk ilçesinin en büyük köyleri arasında yer alan Usluca Köyü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. İsmail Aydın ve yönetim kurulu üyelerine yeniden yetki veren Usluca Köylüleri yeni dönem ile ilgili düşüncelerinide belirttiler.

Usluca Köyü olağan genel kurulunda ayrıca geçtiğimiz yıllarda düzenlenen ”Kardeşlik Futbol” turnuvasına katılım sağlayan tüm futbolculara madalya takdimi yapılırken, turnuvada başarılı olan futbolculara ise hediye takdimi gerçekleşti.

Gelenek ve göreneklerine bağlı bir dernek olarak dikkat çeken Usluca Köyü Derneği gerçekleştirmiş olduğu sosyal faaliyetlerinin yanısıra, sosyal dayanışma alanındada önderlik eden dernekler arasında geliyor. Büyüğünden, küçüğüne herkesin derneğine sahip çıktığı dernek “Ağalık” geleneklerini de en iyi şekilde sürdüren dernekler arasında yer alıyor. Her yıl İstanbul genelinde hemşehrileri ile düzenledikleri etkinliklerde bir araya gelen Usluca Köyü derneği, gençlerin ve çocuklarında köylerine sahip çıkmaları adına etkinlikler düzenliyor, aynı etkinlikleri Giresun Çamoluk Usluca Köyü’nde de yöresel ses sanatçılarının ve geniş davetli katılımının olduğu etkinliklerlede devam ettiriyor.

1962 Yılında KurulanÇamoluk Usluca Köyü Yönetim Kurulu Listesi Aşağıdaki Gibi Gerçekleşti

İsmail Aydın (Başkan)

Recep Yüksel, İlyas Gecü, Yalçın Gecü, Ayhan Garip, Erdal Kıdıl, Selahattin Aydın, Mehmet Kütük, Eyüp Aydın, Özgür Kütük, Aslan Dirice, Uğur Aydın, Selçuk Dokgöz, İsmail Garip, İsmail Cücük, Cafer Cücük, Gökhan Memiç, Yunus Uslu, Ferhat Aydın, Nadir Aydın, Yakup Karsavran, Onur Aydın, Serkan Halatçı, Hikmet Halatçı, Yavuz Garip, Hakan Dirice, Ayhan Dirice, Osman Dirice, Yakup Karsavran, Fazlı Bardakçı, Ali Kütük, Oğuzhan Aydın, Ahmet Mahmut Aydın’dan oluşan yönetim kurulu üyeleri ve çalışma ekibiyle dernek çalışmalarına başladı.

Haber : Lonca Medya

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku