burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beylikdüzü’nde iyi bir destek alırsak bu İstanbul’a da yansıyacaktır!

561

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Beylikdüzü’ne Geldi

Gelecek Partisi genel başkanı Ahmet Davutoğlu Gelecek Partisi Kurucular kurulu üyesi ve genel başkan danışmanı iş insanı Abdullah Teber’in davetlisi olarak Beylikdüzü ilçesine geldi. Beylikdüzü ilçesinde iki fabrika ziyareti gerçekleştiren Davutoğlu daha sonrasında Emekçi Kadınlar Günü dolayısı ile düzenlenen kahvaltı programına katıldı. Burada yaptığı konuşmasında ise Gelecek Partisinin kuruluşu ile ilgili mesajlar verdi.

Gelecek Partisi Kurucu üyesi Abdullah Teber’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda  açıklamalarda bulunan Davutoğlu, Türkiye’de en büyük ihtiyacın huzur olduğunu söyledi. Davutoğlu, “Herkesin insan olması sebebiyle saygı duyulduğu, ötekileştirilmediği, siyasi söylemde hitapta kırıcı üslubun kullanılmadığı hiçbir akraba kayırmacılığının olmadığı, mülakat sisteminin yol açtığı tahribatın girildiği, herkesin eşitlik gördüğü, yolsuzluklarla mücadele edildiği, verimsiz ekonomik anlayış yerine üretim yapıp ekonomiye katkı veren iş insanlarının desteklenmesi, herkesin adalete güven duyarak yaşaması, dış politikada itibar kaybının olmadığı, Türkiye’de herkesin kendini güven içinde hissettiği bir ülke kurmak istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. İnşallah geleceği inşa edebilmek için partimizin adını gelecek partisi kurduk” dedi.

Çok Üzücü Olaylar Yaşadık

Türkiye’nin kısa sürede ayağa kalkacağını ifade eden Ahmet Davutoğlu “Çok üzücü olaylar yaşadık. Hala da yaşıyoruz. Geçen hafta Konya’daydık. Bazen istenmediğimiz müdahalelerle karşı karşıya kalıyoruz. Vaktiyle bunu herkes yaşamıştır ama insanlar bunu unutuyorlar. Bizim inancımız temennimiz bu milletin ayağa kalkmasıdır. Bugün İstiklal Marşı’nın kabulünün 99’uncu yılı. İstiklal Marşı edebiyen bu vatanda kalacak. Bir daha İstiklal Marşı yazmak zorunda kalmayacağız inşallah. O marş nasıl başlar; korkma diye. Hiçbir şeyden korkmayacağız. Fikirlerinizi ifade ederken, herkes omuz omuza çaba verirken korkmayacağız. Bu ülkenin geleceğinden şüphe duymayacağız. Merak etmeyin en zor şartta da bu millet kendi bağrından sıkıntılarına çözüm bulacak insanları çıkarmıştır. Beylikdüzü’nde iyi bir destek alırsak bu İstanbul‘a da yansıyacaktır” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlunun katıldığı programa ilçe başkanları ve iş insanlarıda eşlik ederken, Davutoğlu eşi ile birlikte kadınlara çiçek takdiminde bulundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu Lonca Medya Mikrofonlarımıza Değerlendirmede Bulundu

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Danışmanı İş insanı Abdullah Teber ise yapmış olduğu konuşmasında Kadınlar Günü ve Kadın Haklarına değindi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve eşi kadınlar ile birlikte objektiflerimize yansıdı.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku