burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Beylikdüzü Muhtarları Anıtkabir’i Ziyaret Etti

438

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve Beylikdüzü mahalle muhtarları 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme hakkı’nın verilmesinin yıl dönümünde Anıtkabiri ziyarette bulundular.

Beylikdüzü Mahalle muhtarları ile birlikte Anıtkabir ziyareti gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Anıtkabir özel defterine düşüncelerini yazdı.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık Anıt özel defterine yazmış olduğu cümleleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.

Anıtkabir Özel Defteri’ne şu satırları yazdım: “İstanbul’un ilk şehir plancısı belediye başkanı olarak, kentlerimizi daha mutlu, daha yeşil ve daha çağdaş bir hale getirebilmek için daima azimle çalışacağıma söz veriyorum.” 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık ve Beylikdüzü muhtarlarının katıldığı Anıtkabir ziyaretine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu’da katıldı.

Lonca Medya

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku