burada HAYAT var!
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Başkan Çalık, Özel Çocuklarla Hangout’ta Buluştu

Başkan Çalık, Özel Çocuklarla Hangout’ta Buluştu

240

BAŞKAN ÇALIK ÖZEL ÇOCUKLARLA SOHBET ETTİ

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler nedeniyle zorunlu olarak evlerinden çıkmayan otizmli çocuklarla görüntülü sohbet gerçekleştirdi. Beylikdüzü Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde özel eğitim ve rehabilitaston hizmeti alan özel çocuklarla oldukça keyifli geçen sohbet sırasında Başkan Çalık, salgının sona ermesinin ardından eğitimlerin yeniden merkezde verilmeye başlanacağı bilgisini de çocuklarla paylaştı.

 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde özel eğitim ve rehabilitaston hizmeti alan özel çocuklarla görüntülü konuşma gerçekleştirdi. 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü kapsamında yayınladığı mesajda internet üzerinden eğitim verebilmek için çalışmaların sürdüğünü belirten Başkan Çalık, salgının sona ermesinin ardından eğitimlerin yeniden merkezde verilmeye başlanacağı bilgisini de çocuklarla paylaştı.

 

“Sizin O Güzel Duygularınız Biz De Koruma Kalkanı Oluşturacak”

 

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler nedeniyle zorunlu olarak evlerinden çıkmayan özel çocuklarla Hangouts adı verilen program üzerinden oldukça keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Çalık; “Salgın bittikten sonra inşallah Engelsiz Yaşam Merkezi’mizdeki faaliyetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz ve ben de aranıza daha çok katılacağım. Sizin o güzel duygularınız biz de koruma kalkanı oluşturacak. Hepinizi çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku